Egyptská princezna

Píše se rok 1490 před naším letopočtem a Aša, dcera faraona Thutmose I. a pozdější královna starověkého Egypta Hatšepsut, si žije bezstarostným životem princezny u královského dvora v Thébách. Avšak jen do chvíle, než věšťba předpoví, že „mladá žena bude spásou Egypta“; tehdy se Aša zaplete do nepřehledné sítě intrik a nebezpečí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29897/muj-pribeh-egyptska--29897.jpg 3.779

Můj příběh

18.11.2018

Velmi statečná hrdinka

Sati
11.12.2017

Kniha dobrá, ale obálka mě zarazila, je na ní Vince Crossová, přitom autor je pan Vince Cross.

Palorizek85
19.07.2017

Bylo to pěkné, ale na můj vkus krátké a moc jednoduché.

LucyJec
05.03.2017

Tohle byla moje "první" kniha bez obrázků a v té době, kdy jsem jí četla poprvé mě naprosto uchvátila. Po letech jsem se k ní opět dostala a musím přiznat, že kouzlo prvního dojmu bylo pryč. Příběh je jaksi zajímavý, ale na můj vkus tomu něco chybělo... Možná bych více rozepsala děj, který byl podle mě trochu okousaný, aby kniha nebyla příliš tlustá.

Silencia
14.12.2015

Rozhodně lepší, než Pompeje, ale na Titanic to asi nemá. 4,5*

rašule
20.10.2015

Čekala jsem trochu víc na tak skvělé téma ale přišlo mi to lepší než Pompeje

Terinka14
20.05.2015

Zatím můj nejoblíbenější z edice Můj příběh. Je to takové oddechové, žádný převrat v literatuře ovšem nenastal. Možná méně propracované, než by mohlo být. Musím však uznat, že v knize je vše velmi pěkně popsáno.

Samaret
17.11.2014

oddechové čtení pro lehké přiblížení života ve starém egyptě. Neohromí, ale nezklame.