Můj pinďour - Malý ilustrovaný průvodce světem mužského rozkroku

Můj pinďour - Malý ilustrovaný průvodce světem mužského rozkroku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41903/bmid_muj-pindour-maly-ilustrovany-pruvod-aZP-41903.jpg 3 20 6

Poté, co NAKLADATELSTVÍ XYZ vydalo úspěšné příručky Moje frnda a Moje kozičky, přichází s titulem neméně lákavým a s předchozími tématy úzce souvisejícím… Odhoďte předsudky a úzkoprsost a sáhněte po útlé knížečce bez váhání. Je opět psána s nadhledem a humorem a přináší kromě zábavy i poučné detaily, souvislosti a rady, které se, zvlášť v jistých choulostivých situacích, mohou velice hodit… Knihu o nevelkém orgánu velké důležitosti, jejž muži nazývají svým "nejlepším přítelem", doprovázejí vtipné ilustrace Lubomíra Lichého.... celý text

dlabikk
14.04.2022 2 z 5

Neurazí ani nenadchne. Dobrý pokus o popis pinďoura pro mladší muže :o)

knihovna1
18.03.2022 4 z 5

Pobavilo mě.

Atlantis
30.12.2020 3 z 5

Jako překvapivě to nebylo špatné. Knížečka mi přišla jako takový průvodce pro dospívající pány, kteří si nejsou úplně jistí, co se jim to dole děje a jestli je to všechno normální. Tady v pořádku. Ale hvězdy odebírám za vtipy. Pousmál jsem se asi jednou a celkově to na mne působilo jako dvoustrana v časopisu Trnky Brnky.

vendy.b.
29.11.2017 odpad!

Stejný názor jako u předešlé knihy. Škoda i těch 19 Kč. Nedoporučuji.

Leluse
09.04.2017

Koupeno ze srandy :) knížečka je vyloženě pro pobavení, ovšem pozor, ne každý má rád takový odvážný humor. Člověk se dozví i pár zajímavostí z trenýrkových oblastí :-D

Ivy_9
05.02.2016 3 z 5

Vtipná knížka :-D. Stačí chvíli a je pŕečtená (reklama mezi pořady u mě byla dostačující). Koupila jsem ji ze srandy příteli a toho též pobavila.

sex humor erotika sexualita

Autorovy knížky