Zachraňte Rafea!

Zachraňte Rafea! https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238450/bmid_zachrante-rafea-bqn-238450.jpg 5 10 3

Nové trable Rafa Katchadoriana. Přežije pekelnou dřinu a šikanu jedné prohnané holky? Rafe Katchadorian má znovu trable. A ne malé. Sotva se zabydlel na umělecké škole v Airbrooku, školu mu zruší. Bude se moct vrátit do své staré školy v Hills Village, z které ho vyloučili? Podmínkou přijetí je absolvování kurzu pro žáky „s dicsiplinárními nedostatky.“ Dokáže Rafe kurz dokončit? Přežít týden v Skalistých horách, přejet na voru řvoucí peřeje Arkansasu, vydržet pekelnou dřinu, děravý stan i šikanu jedné prohnané holky? Ahoj, tady Rafe! jsem tu znovu! Tentokrát se chystám do divočiny. JAK VÍTE, NEPRÁVEM (TEDY SKORO VĚTŠINOU NEPRÁVEM) MĚ OBVINILI A TOHLE MÁM ZA TREST. Musím přežít týden ve Skalistých horách pro žáky „s disciplinárními nedostatky.“ - Taky vydržet hulákání seržanta, řvoucí peřeje a děravý stan. - A jednu prohnanou holku, pekelnou dřinu a ukrutný hlad, takže si umíte přiedstavit, že to bude ten nejstrašnější týden v mém životě... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Save Rafe! , 2014

dájavídek
16.08.2022 5 z 5

Knížka byla velmi velmi vtipná. Hodně jsem se u ní pobavil. Velmi doporučuji :-).

Byxy123
27.06.2018 5 z 5

Tento díl mě zaujal úplně. Rychlý, svižný příběh, také vtipný, prostě tento doporučuji ze všech nejvíc. :D

buldozer5
19.07.2017 5 z 5

Kniha mě velmi oslovila a troufám si tvrdit, že je to nejlepší z celé série.

komiksy pro děti životní problémy

Autoři knihy

James Patterson