Dostaňte mě odsud

Dostaňte mě odsud https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173685/bmid_dostante-me-odsud-x33-173685.jpg 4 24 6

Rafe je obdařený tím, co jeho máma nazývá „živou představivostí“, ale učitelé dar považují za „sklony k bájivé lhavosti“. Rafe si píše deník a doplňuje ho komiksy plné posměšných vtipů. Ředitele zpodobní jako ještěra, školu jako vězení. Rafeovi hrozí vyloučení. Angličtinářka Donatellová, na obrázku jako dračice dští oheň, se nakonec ukáže být vlídnou bytostí a pomůže mu dostat se na jinou, uměleckou školu. K přijímacím zkouškám přinese jeho komiksy - a Rafe je přijat! Zapadne Rafe v nové škole mezi ostatní spolužáky, mezi snoby a nafoukance? Jak jim předvede, že není žádný outsider?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Get Me Out of Here! , 2012

Dadulina
09.10.2022 3 z 5

Viděno očima dospěláka, ale začínající puboši budou nadšení - čtivé, srozumitelné a dobrodružné.

dájavídek
19.09.2022 5 z 5

Další z dobrých dílu můj nejhorší školní rok. Doporučuji.

Byxy123
21.06.2018 4 z 5

Tento díl se mi nezdál tak vtipný, jak předchozí, ale i tak byl čtivý. Doporučuji těm, kteří se chtějí zasmát. A nemyslím jen mladší čtenáře, podle mě se u toho pobaví i dospělí. :D

Kniha12
20.12.2014

Tato kniha mě moc nezaujala ale přečíst se dala :) Určitě si zase nějakou od tohohle autora přečtu

bakjo95
28.12.2013 5 z 5

Něco jako ,,Deník malého poseroutky", ale má to větší šmrnc a bavilo mě to! Doporučuji!

petrisca
11.12.2013 5 z 5

Knížka je skvělá :) za chvilinku jsem ji měla přečtenou. Mám ráda i Deník malého poseroutky, také proto mě zaujala i tato kniiha. Nemám ji co vyčíst :)

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Chris Tebbetts
americká, 1964

Kniha Dostaňte mě odsud je v