Můj milý deníčku – Fakt nejsou kluci z jiné planety?

Můj milý deníčku – Fakt nejsou kluci z jiné planety? https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223849/mid_muj-mily-denicku-fakt-nejsou-kluci--223849.gif 4 18 3

Můj milý deníčku série

Jsem Jamie a uzavřela jsem s Isabelou nejšílenější sázku svého života. Kdo prohraje, musí políbit Paula Pagora, který má obličej plný beďarů. To nepřežiju! Taky se děje něco divného. Kluci asi fakt nejsou z jiné planety. Začala jsem totiž těmhle záhadným tvorům rozumět. Mám pro to jediné vysvětlení – získala jsem nadpřirozené schopnosti neboli superschopnosti!... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Dear Dumb Diary 11: OK, So Maybe I Do Have Superp

Eliška12
11.11.2018 3 z 5

Sice vtipné , ale stále se opakující vyprávění jedné teenagerky . Myslela jsem si , že mně ta série bude bavit , po něklikátém díle ale končím s jejím čtením. Některé díly se mi líbily , jiné jsou trochu horší . Možná jsem na tu sérii už moc stará :) Ale jinak bych ji doporučila všem holkám , které nestíhají číst knihy do čtenářského deníku.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Jedná se o deníček doplněný spoustou ilustrací. Věřím, že se může líbit malým slečnám, je poměrně vtipná, i když dá se říci na jedno brdo. Píši to z pozice matky, tudíž nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale i já se u ní sem tam pobavila, a proto věřím, že se holkám bude líbit.

Pavllíňák
23.03.2015 4 z 5