Můj milý deníčku 2. rok – Proč mám řešit blbosti?

Můj milý deníčku 2. rok – Proč mám řešit blbosti? https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281660/bmid_muj-mily-denicku-2-rok-proc-mam-res-HrT-281660.jpg 4 4 2

Myslela jsem si, že takový divný spolek, jakým je Výbor všímavých školáků, může v  tichosti zemřít důstojnou smrtí. Jenže se do toho vložila Angelina. Chce ukázat, že se o NĚCO zajímá. A samozřejmě, nemůže to být něco zábavného, jako je třeba lakování nehtů, případně návod na to, jak odstranit lak z uší našeho psa. (Mami, jestli to čteš, nepřiznávám se k  ničemu. Ta srdíčka mu tam mohl namalovat kdokoli!) Je opravdu tak uvědomělá, nebo to dělá jenom proto, aby se blýskla před učiteli?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

What I Don´t Know Might Hurt Me , 2013

Eliška12
01.09.2018 3 z 5

Knížky ze série Můj milý deníčku se sice rychle čtou , ale jejich obsah už mi začíná přicházet dost podobný . Je to pěkná kniha ve které se toho sice moc neděje , ale přsto je zajímavá a oddechová . Je tam spousta obrázků a je docela vtipná a proto mně ještě stále baví .

Knižní střípky
01.01.2018 3 z 5

Jedná se o deníček doplněný spoustou ilustrací. Věřím, že se může líbit malým slečnám, je poměrně vtipná, i když dá se říci na jedno brdo. Píši to z pozice matky, tudíž nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale i já se u ní sem tam pobavila, a proto věřím, že se holkám bude líbit. Netřeba se ovšem báti, že by se zde jen bezduše plkalo o šminkách, klucích a módě, i zde se řeší např. téma šikany, vztahů v rodině apod.