Můj kamarád dinosaurus

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Matěj by si moc přál nějakého domácího mazlíčka, ale rodiče mu to nechtějí dovolit. A navíc si z něj kvůli tomu dělá legraci otravný spolužák Pepík. Jenže pak si Matěj přinese domů zvláštní kámen a ukáže se, že jde o vajíčko, ze kterého se vylíhne zvědavý a upovídaný dinosaurus. A začnou se dít věci. Podaří se Matějovi ochránit malého dinosaura před všemi zvědavci a vědci, kteří ho chtějí zkoumat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447067/big_muj-kamarad-dinosaurus-1Io-447067.jpg 4.210
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Můj kamarád dinosaurus

š.m.i.k
07.04.2021

Líbilo ;) Pohodová dětská knížka (my ji s dětmi měli na dva večery). Místy vtipné povídání, pěkně to "odsejpalo", krásné obrázky a dinosaurus k tomu. Takže paráda.

MartinaF
13.02.2021

Krásný a milý příběh na jedno odpoledne. Co se stane, když se z vajíčka vylíhne dinosaurus? Matěj s Pepíkem musí zařídit, aby jejich Bertík byl v bezpečí.


maminkoutek
09.02.2021

niha vypráví příběh o chlapci, kterému se splní sen. Konečně má zvířátko. Už nemusí závidět ostatním spolužákům, už se má také s kým mazlit, hrát si a samozřejmě i chlubit. Jenže jeho zvířátko je neobvyklé. Navíc na něm mají zálusk dva divní pánové…

DariDerek
04.10.2020

Můj kamarád dinosaurus je dětským příběhem, který se bude líbit holkám i klukům, hlavně musí mít rádi dinosaury. Ten je totiž důležitým a hlavním bodem celého vyprávění. Autorka vytvořila dětské hrdiny, kteří mají pod čepicí a s pomocí rodičů dokáží téměř nemožné a nevídané.