Mrtvá náruč

Mrtvá náruč https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22005/mid_mrtva-naruc-40x-22005.jpg 3 23 5

Lindu Trickerovou vyzve na školním plese k tanci neznámý, přitažlivý mladík a projeví o ni zájem. Brzy se však ukáže, že je to duch Briana Chandlera, který zahynul se svými rodiči při nikdy nevyjasněném požáru na Hawkshillu, později přestaveném na Borgentownskou střední školu. Vždy po deseti letech v den jeho úmrtí zemře vybraná mladá dívka – a není pochyb o tom, že tentokrát má být obětí právě Linda. S pomocí svého chlapce Andyho a několika kamarádů se pokouší bránit, ale někteří z nich to zaplatí životem. Do případu se neustále plete podivným způsobem i bývalý policista Leech. A osudný den, kdy má Linda následovat Briana do čerstvě vykopaného hrobu, nastává…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Signet

Dead Arms , 1997

Martin82
02.02.2023 2 z 5

Celý příběh byl celý tak nějak o ničem - nuda a šeď, bez napětí - psaný ve stylu vypravování, jakoby pro 12 letý děti. Nemluvě o logice uvažování hlavních postav. Kniha Dárek od vraha taky nebyla žádná hitparádá, ale přece jen o trochu lepší. 48%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Mrazivý, hororový ale přesto krásný příběh. Hrdince jsem držela palce, aby jí vše dobře dopadlo a nebyla jen mrtvou nevěstou.

anoti
15.07.2016 1 z 5

Tak nějak takhle si představují dílo zhruba 13 letého letého dítěte :0).

sabanka
09.02.2013 5 z 5

Mě osobně se kniha moc líbila.Velmi lehce jsem se do ní začetla a měla jsem jí také za chvilku přečtenou.Doporučuji.

minimonisek
16.12.2012 1 z 5

Příběh mi příjde hodně zmatený. Místy jsem se i nudila. Od začátku do konce jde o zápletku, že dívku honí oživlé mrtvoly a zabíjejí její kamarády. Rozhodně knihu nedoporučuji, čekala jsem od ní trochu víc.