Mrkev ho vcucla pod zem

Mrkev ho vcucla pod zem

Znáte knížku, která má hned tři různé konce? A za každou kapitolou hádanku, tematicky navazující na děj? Už jste někdy za správně vyluštěné hádanky sbírali body, které můžete na závěr vyměnit za jeden z konců? To vše vtáhne čtenáře do děje stejně hluboko, jako záludná mrkev hlavního hrdinu Ctibora do podzemní říše cihlového obra. Během své cesty zpátky na zem Ctibor najde nové přátele – zakrslého žesťového slona a myš z klíčové dírky – a společně zažijí spoustu napínavých příhod. Dobrodružnou interaktivní pohádku s prvky dětského hororu působivě dokreslují ilustrace respektovaného výtvarníka, fotografa Jiřího Stacha. Hledáte knihu, která aktivně rozvíjí dětskou fantazii a umí zaujmout i malé milovníky počítačových her? Pak jste ji právě našli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163599/mrkev-ho-vcucla-pod-zem-bgQ-163599.png 4.127
Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Meander

xxtom
10.11.2016

Knížka je hodně zvláštní. Líbily se mi ilustrace a 3 různé konce podle uhodnutých hádanek. Jinak jsem se ale nějak nedokázal naladit na stejnou vlnu jako autor a příběh mě po pravdě nebavil.

bosorka
04.12.2015

Připomínalo snový svět Gaimana a přitom to vlastně byl čistý Stančík, se svým typickým humorem, geniální fantazií a slovním mistrovstvím. K tomu prošpikováno skvělými veršíky, a také hádankami, které z knížky dělají interaktivní četbu - za nasbírané body dospějeme k jednomu ze tří možných konců (samozřejmě si ale přečteme všechny, jak by ne). Mě samotnou už sejmul název a pak jsem se vezla společně s klukem Ctiborem, slonem, myší a dalšími obyvateli podzemní říše až k těm třem koncům. Skvělé.

Navarro
09.11.2015

Nevím, co Petr bere, ale chci to taky. Jednoduché, vtipné a snad každou stránku jsem se něčím bavil. A až na některé hádanky...nelze nedoporučit :))

Mon12
31.03.2015

Zaujala mě možnost tří konců podle toho, kolik nasbíráte bodů z hádanek (ano, taky jsem podváděla při hádání). Kniha se čte rychle, je určena i pro čtení před spaním.

Kakajko
29.08.2013

Přesně jako v anotacích, trochu jako Alenka v říši divů... ale po česku, rozvíjí fantazii, vtipná, svěží, s hádankami a třemi různými konci!

Petr Stančík

Petr Stančík