Mrcha v práci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

My ženy čas od času rády sníme o tom, jak by byl svět báječným a dokonalým místem k životu, kdyby jej místo mužů řídilo něžné pohlaví. A vtom si na ni vzpomeneme. Na kolegyni v práci, která představuje všechno, jen ne ženskou soudržnost, vřelost a schopnost spolupráce. Od chvíle, kdy jsme ji poznaly, nám ze zaměstnání dělá hotové peklo. Je to prostě mrcha. Jak se bránit, když pracujete s opravdovou mrchou. Jak se zachovat, když se z milé kolegyně stane mrcha. Jak si udržet chladnou hlavu a vlastní důstojnost, když s mrchou pracujete na stejném projektu. Jak přežít zákeřné praktiky závistivé kolegyně. Jak ustát útoky zákeřné kolegyně. Jak nepodlehnout nutkání stát se mrchou. Jak zůstat profesionální, když se konflikt začne týkat vašeho soukromí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262611/big_mrcha-v-praci-262611.jpg 3.79
Žánr:
Literatura naučná, Ekonomie a obchod

Vydáno: , B4U Publishing
Originální název:

Mean Girls at Work, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Mrcha v práci

AjťačkaTýnka
22.07.2018

Rozhodně jsem šťastná, že jsem knihu už dočetla. Podle autorek je mrcha totiž úplně každá žena v práci (kromě té, co chodí do práce akorát aby seděla úplně v tichosti na místě). Neskutečně mě celý koncept knihy vytáčel.
Samozřejmě si z ní odnesu nějaké poznatky. Věřím. že mi mohou v budoucnu pomoci. Ale rozhodně celou knihu beru s velkým nadhledem.

Fourgirl
11.05.2018

Tato kniha se velice rychle čte. Z knihy si vezmu jistě poučení. I když je z názvu jasné, že jde o příklady z práce, věřím, že lze využít v běžném životě, kdy se s nevlídnými lidmi setkáváme každý den.


Lyzarka79
27.12.2016

Dá se z toho vzít příklad a použít v reálu, bohužel se takových žen vyskytuje velké množství... nicméně některé rady se dají použít jen jednou, při opakovaném použití u stejné osoby by byl člověk za trubku... :)

hanka175
25.02.2016

Vtipné, inspirující, poučné - vřele doporučuji :-)