Mrazivý chlad

Mrazivý chlad https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169481/bmid_mrazivy-chlad-9M7-169481.png 4 358 76

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro tak za sebou zanechala minulost. S tím se však Dutch nechce smířit. Když Lilly ve srubu uvězní sněhová vánice, Dutch jí spěchá okamžitě na pomoc. Pohání ho i žárlivost, Lilly je tam totiž s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym. Dutch věří, že Ben je oním vrahem, kterého hledá.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Chill Factor , 2005

Šárka345
16.04.2020 5 z 5

Příjemné čtení :0)))

Miruš
22.03.2020 4 z 5

...typická Sandra, kdo si ji oblíbil, nebude zklamán... ;-)

pingu1
12.10.2019 3 z 5

Knížka se četla dobře, i když si myslím, že má Sandra Brown i lepší. Oddechovka v klasickém autorčině stylu, i ten happyend na závěr je předvídatelný jako vždy. Začíná se to trochu opakovat...

Pája699
19.07.2019 4 z 5

Za mě takový průměr od této autorky. Určitě má lepší knihy, ale určitě stojí za přečtení :-) Chvílemi mi přijde, že se děj trošku táhne a je zbytěčně natažený. Klidně by mohla mít kniha o pár stránek méně a pak by to byl teprvě fičák :-) Jinak o zvraty není nouze, Sandra má vždy ke konci příběhu nějaké Easo v rukávu, nad kterým vám spadne brada,je tomu i v této knize....

denča1000
07.06.2019 4 z 5

Velice čtivý příběh, který se trošku zbytečně táhne. Samotný děj paráda. Je hodně podobný jako skryté zlo.Pořádně mě to táhlo číst dál a dál, protože jsem chtěla tak moc zjisit, jestli je vrahem opravdu ten, kdo je od začátku podezřelý. Mám v knize ráda zvraty a tady rozhodně byly. Na letní dny ne úplně vhodné čtění.

Niu
19.05.2019 5 z 5

Na doporučení kamarádky sáhnu sem tam po Sandře. A super. Klasické malé městečko, kde každý na každého něco ví. Do toho případ pohřešovaných žen, sněhová vánice a boj o přežití. Na jedné straně místní šerif, na druhé FBI. Taková akční dramatická detektivní romanťárna :o)

Becca_books
18.04.2019

Další z oddechových knížek této autorky. Knihu jsem již kdysi četla, ale už jsem si vůbec nepamatovala kdo že za tím vším stojí, tak jsem se do ní opět pustila. Pachatel byl nakonec překvapením. Přestože během děje jsem měla několik "favoritů". Příběh hlavního hrdiny ala pana úžasňáka co ho přejede auto, skoro zmrzne, dva dny se pořádně nemyje, má otřes mozku a pohmožděnou polovinu těla ale přesto si zvládne užívat celou noc sexu mě pobavil :D Vyloženě romanťárny nemusím, tak jsem za tyto knihy ráda, že se v nich také něco děje :)

ctenarkaEva
05.03.2019 3 z 5

Jak už se objevilo v komentářích přede mnou - i tato kniha jede v typickém stylu detektivek Sandry Brown: detektivní zápletka, hodně kandidátů na podezřelé, krkolomné těžko uvěřitelné situace, milostná zápletka, nečekané rozuzlení. Četla se dobře, ale těch těžce uvěřitelných situací se mi tady zdálo přece jen více než obvykle. Víc se mi líbily knihy Skryté zlo a Podraz, které jsem nedávno přečetla.

mišák1262
07.01.2019 4 z 5

Kniha moc pekná ...... . I když sem si celou dobudu myslela ne věděla sem kdo vraždí ty děvčata tak sem bla uplně mimo. Konec dos překvapí. Ale za mě má Sandra lepší knihy než je tato.

Pepina19
17.11.2018 3 z 5

Pěkná kniha na listopadové podvečery se sklenkou vína a zapálenou vonnou svíčkou..

janina66
12.11.2018 5 z 5

Úžasně napínavý příběh, který vás chytne od začátku až do konce. Knihu jsem nemohla odložit.

NADEI
02.10.2018 3 z 5

Vcelku dobré počtení, nezklamalo, ani nenadchlo. Kdo má rád romantiku okořeněnou troškou napětí, tak můžu doporučit, ten zklamaný určitě nebude.

bekule
10.09.2018 5 z 5

Dopředu varuji - nečtěte komentář Zdendy protože prozrazuje pachatele!!!!
Momenty ve srubu byly od začátku dramatické, několikrát se situace úplně otočila, posledních 100 stran velmi dramatických, nešlo se od četby odtrhnout. Jen mě rušily vedlejší linie příběhu, byly zbytečně ukecané, obzvlášť komunikace mezi agenty FBI mě přišla podivná a pro příběh zbytečná a nudná. Navíc jsem se až do konce potýkala s problémem rozlišit od sebe dvě postavy - Wise a Wes. Kandidátů na pachatele jsem v průběhu četby měla několik, a několikrát jejich pořadí proměňovala , i tak bylo konečné finále velmi překvapivé. Předposlední věta mě dostala.

DJANKA
01.08.2018 3 z 5

Další romantická detektivka. Tyhle knížky od Sandry Brownové fakt můžu, je to prima čtení.

Eeli
05.03.2018 3 z 5

Kniha byla trochu předvídatelná, ale přesto pěkné počtení. Detektivní "romanťárny" autorce sedí.

Lemurka
27.02.2018 4 z 5

Kniha mi připomínala Zkryté zlo, především pasáže ze srubu. Jinak se četla dobře, druhá půlka téměř jedním dechem, zajímavé rozuzlení.

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

lifeoptimist
28.11.2017 5 z 5

super..... nečekala jsem takový zvrat, i když mi to celou dobu čtení knihy vrtalo hlavou, skvělý příběh, za mě mohu jen doporučit

Brembelik745
20.11.2017 5 z 5

Spojení detektivního příběhu a romantiky. Není to žádný mega thriller, ale je to velmi čtivá kniha pro dlouhé zimní večery. Detektivní zápletka je poutavá, do konce nevíte kdo za tím vším může být. DOPORUČUJI

orinka3
14.10.2017 3 z 5

Rychle přečtená detektivka. Tak trošku schematická, místy těžko uvěřitelná. Konec mě příjemně překvapil, pachatele jsem netipovala. Americkou mentalitu snáším dost těžko. Přehnané psychologizování a na druhé straně buranské reakce. No, a milostné eskapády hlavních hrdinů mi připadají až komické. Když si představím člověka po havárce s otřesem mozku, nalomenými žebry a bůhvíco ještě, jak štípe dříví a ještě má síly na skvělý sex, klobouk dolů!:)