Mrazivý chlad

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro tak za sebou zanechala minulost. S tím se však Dutch nechce smířit. Když Lilly ve srubu uvězní sněhová vánice, Dutch jí spěchá okamžitě na pomoc. Pohání ho i žárlivost, Lilly je tam totiž s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym. Dutch věří, že Ben je oním vrahem, kterého hledá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169481/mrazivy-chlad.jpg 4.3295
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Chill Factor, 2005

Kniha Mrazivý chlad

Miláček484

Začátek pozvolný, ale kniha se mi líbila, jako ostatně všechny od Sandry Brown. Četla jsem jedním dechem, abych se dobrala k rozuzlení. Konec parádní.

jaja10

kniha se mi líbila můžu doporučit

cipperka

Po delší době jsem sáhla po Sandře Brown, mé dříve oblíbené spisovatelce, ale bohužel mě tato kniha nenadchla... přišla mi slabá, chybělo víc akce, která se objevila až na závěr, proto nechápu tak vysoké hodnocení (nebo už jsem možná namlsaná ostatními autory detektivek)

georginaa

Opravdu nádherný, tajemný a akční příběh. Je plný zápletek, umím si představit tu atmosféru. Samotný srub někde v lese, vánice, někde je šílenec a vy jste s neznámým chlapem, který vás nesmírně přitahuje, ale zároveň nevíte, zda to není nějaký zločinec. Pěkně se to četlo jedním dechem a Brown to prostě umí dokonale napsat.

m_martina

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji.

pollyn
06.10.2020

Byla jsem napnutá až do konce :) jedna z nejlepších brownovek :)

petraj30
27.08.2020

Naprosto úžasný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.
Na začátku jsem si udělala o všech aktérech určitý obrázek, ale po pár stránkách se vše začalo měnit, ovšem s pokročilejšími kapitolami jsem začala být až znechucená z jejich chování a předvádění se. Velký obrat o 360 stupňů.
Vraha jsem se ani nijak nesnažila uhodnout, řekla bych, že to ostatní kolem případu a vztahů bylo jasné, ale vrah mě tentokrát ani nebral, tak jsem prostě jen zarytě a vytrvale četla a četla.
Byla to skvělá kniha, plná napětí. I ta poslední kapitola mě mile překvapila. Mohu vřele doporučit.

Eva P.
11.08.2020

Tato kniha se autorce opravdu vydařila a řadím ji k těm nejlepším, co jsem od ní přečetla - a to mám často výhrady, i když si mě jako čtenářku jednoznačně získala. Poprvé se mi podařilo správně vydedukovat vraha!