Mrazivý chlad

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala bývalý život. S tím se však Dutch nechce smířit, a tak se snaží využít příležitosti, kdy Lilly uvízne za sněhové vánice v jejich bývalém srubu, a spěchá jí na pomoc. Pohání ho i žárlivost, protože Lilly je ve srubu s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym, kterého nešťastnou náhodou srazila vozem na zledovatělé horské silnici. Kdo je vlastně záhadný Ben Tierney? A proč byl uprostřed vánice na horském úbočí? Sled vyhrocených situací odhalí nejen vztahy hlavních postav tohoto strhujícího příběhu, ale i spodní proudy v životech dalších obyvatel městečka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1304/mrazivy-chlad-1304.jpg 4.2252
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Ikar (ČR)

Chill Factor · 2005

Kniha Mrazivý chlad

Pája699

Za mě takový průměr od této autorky. Určitě má lepší knihy, ale určitě stojí za přečtení :-) Chvílemi mi přijde, že se děj trošku táhne a je zbytěčně natažený. Klidně by mohla mít kniha o pár stránek méně a pak by to byl teprvě fičák :-) Jinak o zvraty není nouze, Sandra má vždy ke konci příběhu nějaké Easo v rukávu, nad kterým vám spadne brada,je tomu i v této knize....

denča1000

Velice čtivý příběh, který se trošku zbytečně táhne. Samotný děj paráda. Je hodně podobný jako skryté zlo.Pořádně mě to táhlo číst dál a dál, protože jsem chtěla tak moc zjisit, jestli je vrahem opravdu ten, kdo je od začátku podezřelý. Mám v knize ráda zvraty a tady rozhodně byly. Na letní dny ne úplně vhodné čtění.

Niu

Na doporučení kamarádky sáhnu sem tam po Sandře. A super. Klasické malé městečko, kde každý na každého něco ví. Do toho případ pohřešovaných žen, sněhová vánice a boj o přežití. Na jedné straně místní šerif, na druhé FBI. Taková akční dramatická detektivní romanťárna :o)

Becca_books

Další z oddechových knížek této autorky. Knihu jsem již kdysi četla, ale už jsem si vůbec nepamatovala kdo že za tím vším stojí, tak jsem se do ní opět pustila. Pachatel byl nakonec překvapením. Přestože během děje jsem měla několik "favoritů". Příběh hlavního hrdiny ala pana úžasňáka co ho přejede auto, skoro zmrzne, dva dny se pořádně nemyje, má otřes mozku a pohmožděnou polovinu těla ale přesto si zvládne užívat celou noc sexu mě pobavil :D Vyloženě romanťárny nemusím, tak jsem za tyto knihy ráda, že se v nich také něco děje :)

ctenarkaEva

Jak už se objevilo v komentářích přede mnou - i tato kniha jede v typickém stylu detektivek Sandry Brown: detektivní zápletka, hodně kandidátů na podezřelé, krkolomné těžko uvěřitelné situace, milostná zápletka, nečekané rozuzlení. Četla se dobře, ale těch těžce uvěřitelných situací se mi tady zdálo přece jen více než obvykle. Víc se mi líbily knihy Skryté zlo a Podraz, které jsem nedávno přečetla.

mišák1262

Kniha moc pekná ...... . I když sem si celou dobudu myslela ne věděla sem kdo vraždí ty děvčata tak sem bla uplně mimo. Konec dos překvapí. Ale za mě má Sandra lepší knihy než je tato.

Pepina19
17.11.2018

Pěkná kniha na listopadové podvečery se sklenkou vína a zapálenou vonnou svíčkou..

janina66
12.11.2018

Úžasně napínavý příběh, který vás chytne od začátku až do konce. Knihu jsem nemohla odložit.