Mrazivé echo

Mrazivé echo https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451150/bmid_mrazive-echo-T5V-451150.jpg 3 54 19

Psycholog Harry Hope série

1. díl

V dětství byli Harry, Lucas a Guy nejlepšími kamarády. Pak však udělali strašnou chybu a jejich přátelství se rozpadlo, vzájemné vazby se zpřetrhaly. O mnoho let později se v lese najde lidská hlava, stažená z kůže a s vyříznutým jazykem. Policie si na pomoc s tímto případem přivolá psychologa Harryho. Když vyjde najevo, že obětí je Guy, jeho kamarád z dětství, začínají se vynořovat dávní kostlivci ze skříní. Potom se ztratí jeden z Harryho klientů. Aby mu zachránil život, nezbývá Harrymu než se pustit do zoufalého pátrání, při kterém narazí na šokující tajemství. Tajemství, pro jehož zachování je někdo připraven udělat cokoliv…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Cold Echo , 2019

Marluksa
25.09.2023 3 z 5

KDYŽ ČLOVĚK ZEMŘE, STANE SE POUHOU MYŠLENKOU - tahle tibetská filozofie z knihy mi utkvěla v paměti.

Tak nějak mi to všechno přišlo utahané, příliš omáčkovité, bez špetky surových emocí, mnohdy chaoticky pospojováno, jakoby autorka za pochodu přemýšlela, kam kterého ze svých hrdinů vlastně hodlá v příběhu posunout. Jakoby neměla žádný plán, rozpis, mapu...
Chybí tomu ty správné grády, to správné koření, díky kterému se z průměrného psychothrilleru stane nezapomenutelný zážitek.
Každopádně našlo by se určitě pár momentů, kdy mě zvědavost nedovolila knihu pustit z ruky.
I přesto to bylo nekonečně zdlouhavé, zápletka si určitě zasloužila větší rozsah, propracovanost a dramatičnost.
Za mě tedy trošku zklamání.

Maki21
12.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Kniha byla velice zajímavá, napínavá akorát občas mi dějově přišla chaotická. Velice se mi líbila hlavní postava jelikož je příjemné když s vyšetřováním vraždy pomáhá psycholog a je tu tedy jiný náhled na věc. Odhalení vraha a celkový závěr byl překvapivý a milý. Žádná velká nesmyslná dramata ale příjemný závěr který dává smysl.

Maky806
11.09.2023 5 z 5

Mě se to teda líbilo, hodnocení zde nic moc, ale mě se to četlo pěkně.

pam225
24.07.2023 3 z 5

Kniha mi přišla hodně neosobní. Žádný napětí ani překvapivý konec nenajdete. Nechápu označení psychologický thriller. Pro nenáročné čtenáře, řekla bych.

tereza6785
15.07.2023 4 z 5

Podle komentářů jsem se lehce obávala, co za knihu se mi to dostalo do rukou.
Ovšem musím říci, že s poměrně špatným hodnocením nemůžu souhlasit. Nenáročné poutavé čtení, některé pasáže zápletky opravdu překvapily. Ideální oddychovka

Pivísek
17.06.2023 3 z 5

Nějak jsem se nemohla začíst, postavy ani děj mě nijak zvlášť nezasáhl. Ale dočetla jsem, knihy odkládám jen ve výjimečných případech. Konec pro mě nebyl moc překvapivý. Kniha se ale nečetla špatně, snad jsou další díly lepší, ale to už zjišťovat nebudu.

Janík511
20.04.2022 4 z 5

Nenáročná kniha se zajímavou zápletkou. Vrahy jsem sice od půlky knihy tušila, ale byla jsem zvědavá na motiv. Nízké hodnocení zde opět nechápu. Četla jsem daleko větší blbosti s vysokým hodnocením a divila se, komu se to může líbit.

Majuš333
10.04.2022 3 z 5

Oddychová jednohubka, určite by som si prečítala aj pokračovanie... Dve hviezdičky strhávam za Mogga.

JajaPaja
20.08.2021 1 z 5

Přečetla jsem chvílemi jsem se musela nutit neurazí nenadchne

tess.de.veles
19.07.2021 3 z 5

Nebyla to špatná kniha....myslím, že malinko nadprůměrný thriller....ve srovnání s tím, co se mi v poslední době dostalo do ruky....

Katania
27.06.2021 3 z 5

Celkem průměrný thriller. Neurazí ani nenadchne.

SilvieSisinka
09.06.2021 3 z 5

Průměr.Detektivka na jedno přečtení.Kdybych ji nečetla vůbec nic by se nestalo.

sarka0168
03.05.2021 4 z 5

Ano, hlavní hrdina byl sympoš, četlo se to dobře, akorát že rozuzlení bylo, no, fakt podivuhodné :)

iveta3689
26.02.2021 3 z 5

Je to psané tak nudně, že jsem se ani netěšila na rozuzlení. Příběh je naivní, úplně by stačil rozsah povídky. Děj je přitom tak přeplácaný, neustále se objevují nové postavy se stejným výrazem "to jsme se neviděli 30 let" a které pak pro děj nejsou vůbec podstatné. Kniha je bez jiskry, naštěstí je tak krátká, že se dočíst dá, bohužel ale bez zájmu.

Krchnaida
18.02.2021 4 z 5

V průběhu čtení jsem stále měnila svůj tip na vraha, všechno se to nějak zamotávalo, konec byl slušný.

cornetka
07.01.2021 5 z 5

Tuhle knihu považuji za velmi povedenou - děj pěkně ubíhal, udržoval mě stále v napětí, byla jsem víc a víc zvědavá, jak to bude dál! Moc se mi líbilo zapojení psychologie, díky které Harry uměl číst v lidech. Jsem zvědavá na další Harryho případy.

alexis818
05.01.2021 3 z 5

No,tak tohle se moc nepovedlo.Nemastné,neslané.Příběh nebyl špatný,ale to podání nějak vázlo.Mě to neoslovilo a proto už autora vyhledávat nebudu.

Petule30
31.12.2020 3 z 5

Z knihy mám smíšené pocity.nebylo to špatné,ale dokonalé taky ne.čekala jsem nějaký thriller,ale je to spíš detektivní příběh.Hlavní hrdina Harry je sympaťák.Ze začátku jsem se nemohla začíst,knížka mě nudila,teprve od půlky to docela šlo.konec byl na můj vkus docela přkombinovaný.kniha neurazí ani nenadchne.Jestli výjde druhý díl asi si ho přečtu a budu doufat že bude lepší než první.

Kočička911
29.11.2020 4 z 5

Nebylo to vůbec špatný..
Hlavní hrdina Harry byl sympoš ????
Kniha měla spád už od začátku a to se mi líbilo. Nenašla jsem žádný hluchý místa.

tajemství pátrání v minulosti thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2020  66%Mrazivé echo