Mrazivé echo

V dětství byli Harry, Lucas a Guy nejlepšími kamarády. Pak však udělali strašnou chybu a jejich přátelství se rozpadlo, vzájemné vazby se zpřetrhaly. O mnoho let později se v lese najde lidská hlava, stažená z kůže a s vyříznutým jazykem. Policie si na pomoc s tímto případem přivolá psychologa Harryho. Když vyjde najevo, že obětí je Guy, jeho kamarád z dětství, začínají se vynořovat dávní kostlivci ze skříní. Potom se ztratí jeden z Harryho klientů. Aby mu zachránil život, nezbývá Harrymu než se pustit do zoufalého pátrání, při kterém narazí na šokující tajemství. Tajemství, pro jehož zachování je někdo připraven udělat cokoliv…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451150/big_mrazive-echo-T5V-451150.jpg 3.432

Psycholog Harry Hope 1.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Cold Echo, 2019

Kniha Mrazivé echo

JajaPaja

Přečetla jsem chvílemi jsem se musela nutit neurazí nenadchne

tess.de.veles

Nebyla to špatná kniha....myslím, že malinko nadprůměrný thriller....ve srovnání s tím, co se mi v poslední době dostalo do ruky....

Katania

Celkem průměrný thriller. Neurazí ani nenadchne.

SilvieSisinka

Průměr.Detektivka na jedno přečtení.Kdybych ji nečetla vůbec nic by se nestalo.

sarka0168

Ano, hlavní hrdina byl sympoš, četlo se to dobře, akorát že rozuzlení bylo, no, fakt podivuhodné :)

iveta3689

Je to psané tak nudně, že jsem se ani netěšila na rozuzlení. Příběh je naivní, úplně by stačil rozsah povídky. Děj je přitom tak přeplácaný, neustále se objevují nové postavy se stejným výrazem "to jsme se neviděli 30 let" a které pak pro děj nejsou vůbec podstatné. Kniha je bez jiskry, naštěstí je tak krátká, že se dočíst dá, bohužel ale bez zájmu.

Krchnaida

V průběhu čtení jsem stále měnila svůj tip na vraha, všechno se to nějak zamotávalo, konec byl slušný.

cornetka

Tuhle knihu považuji za velmi povedenou - děj pěkně ubíhal, udržoval mě stále v napětí, byla jsem víc a víc zvědavá, jak to bude dál! Moc se mi líbilo zapojení psychologie, díky které Harry uměl číst v lidech. Jsem zvědavá na další Harryho případy.