Mražený jogurt – Poháry s mraženými jogurtovými krémy

Mražený jogurt – Poháry s mraženými jogurtovými krémy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202022/bmid_mrazeny-jogurt-pohary-s-mrazenymi-j-P7B-202022.jpg 4 3 2

Ať už se mražený jogurt (frozen yogurt) podává jako krémové osvěžení v letních měsících, nebo jako zakončení jídla o několika chodech v kteroukoli roční dobu, tak jedno je jisté – tahle lahůdka v poháru s různými přelivy a posypkami si mezi milovníky zmrzliny vydobyla doslova kultovní postavení. Nadýchaná, zdravá jogurtová zmrzlina vás jistě nadchne lehkostí a svěžestí i chuťovými variacemi. V knize najdete mnoho klasických a osvědčených receptů, s jejichž pomocí připravíte lákavé (a přitom nízkokalorické) zmrzlinové kreace. Pochutnejte si na mraženém jogurtu s citronovou ledovou tříští, na jahodovém s mátou, na řeckém mraženém jogurtu s medem a piniovými oříšky nebo oříškovém s karamelovým krokantem.... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Slovart (ČR)

Frozen Yogurt , 2012

Booky84
30.12.2022 4 z 5

Moc hezká kniha obalem i obsahem. Zmrzlinu mám moc ráda a určitě nějaký jogurt v létě vyzkouším.

MinaHawke
26.07.2018 4 z 5

Mám moc ráda různé zmrzliny a nanuky, tak když jsem viděla knihu Mražený jogurt, byla jsem zvědavá. Určitě bych chtěla vyzkoušet nějaký recept.

ovoce sladká jídla zmrzlina jogurt

Kniha Mražený jogurt – Poháry s mraženými jogurtovými krémy je v