Mrak

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čtyři kamarádky, čtyři příběhy. Přátelství, láska, závislosti, deprese, lži a smutek a také hledání smyslu života. Najdeme ho na dně filtrované kávy? M hledá smysl života, R začíná znovu, A žije ve vztahu plném lží a K stále utíká sama před sebou. V životě těchhle čtyř mileniálek zdaleka nejde jen o avokádové tousty. Čeká vás příběh plný přátelství a lásky, ale i závislosti, deprese, lži a smutku. Najdou se v něm všichni, kteří mají někdy pocit, že je jejich život absolutní nesmysl, nevědí, kde a jak ten smysl najít, a zjišťují, že na dně filtrované kávy to asi nebude. Dobrovolně si ubližují tím, co je ničí. Ale naštěstí přijdou na to, že za každým mrakem je schované slunce. Tuhle knihu možná přečtete za chvíli, ale zůstane ve vás ještě dlouho potom....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471871/big_mrak-zfh-471871.png 3.88
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Mrak

Aleen
06. března

Pardon. Nejsem cílovka, nebo nerozumím už vůbec ničemu. Nedokázala jsem dočíst. Snaha o otevřenost, vedoucí k prázdnotě. Kde je empatie a kreativita? Jen sobectví rozpatlávané krátkými, údernými větami. Zklamání. Dětinské. Takhle jsme si tu generaci Y Mileniálů rozmazlili my?!?! Vždyť se jednou o sebe snad ani nepostarají. Tuhle knížku nemůžete číst po Šikmém kostele, Kde zpívají raci, nebo třeba Haně. To srovnání je tak smutné, ta ubohost, kterou musí dnešní mladí řešit, tedy hlavně ve větších městech... Chybí mi v ní krapítko soudnosti. Hvězdička za tu otevřenost.

Šebestová3
07. února

Tohle mě bavilo, takový pel mel úvah, ale skvěle vystihující dnešní dobu a svět mileniálů, ve kterém o spokojenosti rozhoduje počet lajků na sítích a nabídka avo toastů v hipster kavárně.


cornetka
15. ledna

Zajímavá kniha, zajímavé myšlenky.