Mozek génia

Mozek génia https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446539/bmid_mozek-genia-Nqb-446539.jpg 3 12 3

Pravda, láska a kokain. Nebo piko? Nikdy nevíš. Míla aspoň ví, že dělat dobře špatnou věc je morální maximou, se kterou jako copywriter dojdeš nejdál. Když ale dostane zakázku, co konečně dává smysl – kampaň pro Státní agenturu pro eliminaci ekoapokalypsy –, zahoří touhou otočit šikmou plochu vzhůru nohama. Bum, sypejte miliony. Ještěže pro skutečného génia nejsou všední malichernosti jako pobodání, dočasná slepota, kolaps organismu nebo esoterapie v lese kdesi za Bruntálem ničím jiným než zastávkou na křížové cestě. Zastávkou na znamení.... celý text

Humor , Romány , Literatura česká

Vydáno: , Listen

Limboračka
04.08.2023 5 z 5

Někdo se utíká k romantickým románům, pro mě je feel good čtivo toto.
Po dočtení jsem sice chvíli seděla a zírala před sebe, but I actually like that! :D

JointlieKat94
19.01.2023 2 z 5

Přečteno během noční směny.

Ehhm.. cože? O co tady ksakru šlo?

Přišlo mi to jako hloupej humor pana Kozuba. Prostě to nebylo tak moc vtipné, jako si sám autor myslí, že je. I když ano, zasmála jsem se. Během celé knihy jednou. JEDNOU během 160 stran. A to když Míla telefonoval s mámou. To mě rozesmálo.. jinak ale..

Potenciální bestseller? Ahá, tak jo.

Katerina961
02.10.2020 5 z 5

Tak vtipnou knížku jsem ještě snad nečetla, az slzy tekly, polštář mokrý :D :D Diky za skvělý humor

Jan Smutný
česká, 1985