Mozart a atentát v opeře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oblíbený hudební skladatel Wolfgang Amadeus Mozart právě komponuje svou Kouzelnou flétnu, operu, kterou mají velice rády i děti. Jednoho dne však na něj kdosi vystřelí, střela jej naštěstí ale mine. Pachatel bohužel unikne nikým nepoznán. Mozart sám celou událost nebere příliš vážně, za mnohem důležitější považuje včasné dokončení Kouzelné flétny. Má však dva mladé přátele, kteří si kvůli tomu dělají velké starosti. Kateřina Steinová a Amadeus Gottlieb zvaný Theo se pokoušejí zjistit, kdo Mozarta tak nenávidí, že dokonce usiluje o jeho život. Obě odvážné děti se přitom dostávají do velikého nebezpečí... Poutavý text doprovázejí zajímavé úkoly a hádanky, které když děti vyřeší, lépe si zapamatují důležité informace o Mozartovi a o době, ve které žil. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76049/mozart-a-atentat-v-opere-76049.jpg 3.54
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Olympia
Orig. název

Mozart und der Attentat in der Oper

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Mozart a atentát v opeře

Přidat komentář
Knihomolka506
15.09.2020

Knihy z tady té edice něco nového naučí nebo si člověk něco starého připomene. Kdo byl Salieri, Papageno nebo tajný spolek svobodných zednářů? To a hodně dalšího se dozvíte z napínavé dětské detektivky :)

Vivi007
04.01.2016

Super! Ta holka je opravdu dobrá že se prostě sebere a odejde a všechny pořád dokola přesvědčuje že na Mozarta něko vystřelil. V každé kapitole je test pozornosti.