Moudrost starých Římanů

Moudrost starých Římanů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11631/bmid_moudrost-starych-rimanu-yg6-11631.jpg 4 64 4

Soubor přísloví, rčení a aforismů vybraných z díla antických rétorů, filozofů a básníků. Kniha je doplněna seznamem zkratek použitých děl a stručnými životopisy autorů použitých citátů. Pozn.: Neprodejná členská prémie.

assilem
13.11.2019 1 z 5

(SPOILER) Tak jako "Eliska 18" mě tato kniha zklamala. I když je určitě velmi dobře zpracovaná. Našla jsem ji na okně, kam lidé odkládají knihy, které již nechtějí. Vzala jsem si ji, přečetla a vrátím zpět.

Atanone
14.04.2019 5 z 5

Moudré myšlenky provázené vtipnými ilustracemi. Tato knížečka byla vydána jako bonus a tím také je.

eliska18
06.03.2012 odpad!

Citáty miluji, ale tato kniha mě zklamala...

nightlybird
08.08.2011 4 z 5

Tahle kniha obsahuje doslova kvanta citátů v originále i překladu a zahrnuje třicet různých oblastí lidského života. Myslím si, že je to doslova lahůdka pro milovníky citátů - její jediná vada je skutečnost, že vyšla jako neprodejná prémie Klubu čtenářů a tedy bude nejspíš těžko dosažitelná. Možná v knihovnách a snad se může objevit v antikvariátech. Pokud by jste na ni někde narazili, neváhejte, nebudete litovat.

antika citáty moudrost

1990  85%Moudrost starých Římanů