Moto a já aneb na rok kočičí mámou

Moto a já aneb na rok kočičí mámou https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422812/bmid_moto-a-ja-3Ya-422812.jpg 5 10 4

Když Suzi jako dítě snila o tom, že bude bydlet ve stanu v Africe, nikdy jí nepřišlo na mysl, že se stane kočičí mámou dvoutýdenního mláděte servala. Přesně to však skoro rok dělala, když ji strážci rezervace poprosili, aby vychovala Mota.

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Moto & Me: My Year as a Wildcat's Foster Mom , 2017

soukroma
04.08.2022 5 z 5

Velmi roztomilé - sice pro děti, velké písmo, krátký text a úžasné fotky, ale pošušňala jsem si i já jako dospělý čtenář. Výchova maličkého mláděte servala, který se vinou turistů (jak jinak) v Keni octl bez matky a byl autorkou odchován od dvou týdnů po několik měsíců, až byl schopen vrátit se do divočiny... Krásný příběh, krásné zvíře.

AnselmaAlois
24.03.2022 5 z 5

Knížka je hodně zestručněná, ale zato se spoustou nádherných velkoformátových fotografií malého (i velkého) servala Mota.
Autorka si očividně nepotrpí na nějaké velké psaní, ale ani mi to moc nevadilo, protože ty fotky mluví za vše a není k nim potřeba větší vysvětlování.
Rozhodně doporučuji, nestrávíte nad tím dlouhou dobu, ale budete se k tomu rádi vracet a prohlížet si rozkošné fotky přímo z divoké Afriky.

Eleynee
10.01.2020 5 z 5

Oblíbená kniha mého dítěte. S milými fotografiemi a jednoduchým textem pro malé děti.

PaniWiga
10.10.2019 5 z 5

Krásná kniha pro malé čtenáře, doplněná mnoha krásnými fotografiemi. Na příběhu malého Mota se děti naučí také spoustu zajímavostí o servalech a radostech a strastech péče o zvířátko.

fotografování zvířata, fauna člověk a zvíře safari

2019  98%Moto a já aneb na rok kočičí mámou
2019  100%Máme rádi mláďata

Kniha Moto a já aneb na rok kočičí mámou je v