Vytoužený

Vytoužený https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224756/bmid_vytouzeny-224756.jpg 4 300 36

Most Wanted série

Pro fanoušky Stark Trilogy přichází nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje.V prvním díle s názvem Vytoužený Angelina ztrácí jediného člověka na celém světě, který ji znal a rozuměl jí - strýčka Jahna. Jako dospívající dívce jí zemřela sestra a ona pak trávila většinu času se strýcem. Tři chlapci, kteří mu byli velice blízcí – Evan, Tyler a Cole – ho také silně postrádají. Angelina si už dlouho myslí na Evana - od první chvíle, kdy ho uviděla, ale on její city neopětuje. Nebo je všechno jinak? Angelina má svá tajemství. Udělala věci, které by ráda vzala zpět.Angelinou vytoužený Evan rovněž něco skrývá a právě jeho tajemství je tím důvodem, proč se celou dobu od ní držel dál. Teď, když strýc zemřel, se Evan musí rozhodnout. Jejich vzájemná přitažlivost se však nedá zapřít – a pokušení se někdy nedá odolat. Jenže jim zbývají pouhé tři týdny – tři týdny žhavého sexu...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

Wanted , 2014

MAU256
24.09.2023 2 z 5

Takové oddechové počteníčko, moc mě to ale nenadchlo, proto také tak nízké hodnocení, možná jsem neměla tu správnou náladu, ale když se podívám na přechozí komentáře, nejsem asi jediná. Do dalšího dílu už asi nepůjdu.

Papita
02.03.2022 2 z 5

Když jsem dočetla, napadlo mě jen jedno : moc růžový....
Klasika : rozmazlená holčička, kluk padouch... A pak ještě rychlejší a žili spolu šťastně a do smrti...
Nechápu jak tato kniha může být lákadlo pro fanoušky Padesáti odstínů... Protože ji párkrát plácl a přivázal k zábradlí? Některé popisy situací mi přišli až moc detailní přeskakovala jsem. Není to úplná hrůza, ale znovu si už nepřečetu.

prcekp6
25.01.2022 1 z 5

Tak tahle sranda mě fakt nebavila.

johana3160
14.06.2021 2 z 5

Moc me to nechytlo. Prislo mi, ze se vrtsinu knihy nic nedelo, i kdyz asi delo, ale nezazivne. Mam doma dalsi dva dily z knihovny a nevim jestli je nevratit bez cteni.

Jita160
24.05.2021 3 z 5

Líbila se mě a nenudila jsem se ,což je velké plus.
Příjemný erotický příběh.

petraLI
17.12.2020 3 z 5

Přečetla jsem několik knih od této spisovatelky s myšlenkou, že třeba ta další kniha bude dobrá, ale bohužel u této knihy už asi skončím. Nevím proč, ale její styl mě prostě neoslovil.

Lucuschka
05.12.2020 3 z 5

Oddychová, poněkud erotičtější, romantika s obstojným příběhem, ideální pro oddychové a nenáročné čtení.

NikolaSkop
06.11.2020 3 z 5

S 50 odstiny to nemelo nic moc spolecného ale budiz. Je to takova ta klasicka oddechovka. :)

Ála1968
30.04.2020 3 z 5

Začátek nebyl nic moc.Potom se příběh trochu rozjel.Nebyl jen o sexu,což se mi líbilo.Ale zase na druhou stranu,není to nic závratného.Vadily mi přehnané sexuální scény.Kdyby to bylo trochu normální,ale podle mě to bylo fakt dost přehnané.Znovu po knize nesáhnu.

Myška43
26.04.2020 3 z 5

Nenadchne, ani neublíží, příjemná oddychovka na jedno odpoledne.

Natali.159
15.04.2020 3 z 5

Fajn odpočinkové čtení před spaním..

Eva593
24.03.2020 5 z 5

Velmi příjemné čtení

Bet
15.01.2020 3 z 5

Je to odpočinkové čtení, pohodovka :)

2688
18.11.2019 3 z 5

Taková sladkost před spaním :-*

havrmoni
21.08.2019 3 z 5

Začatek se táhl až jsem si říkala, že to odložím na někdy. Pak se to trochu rozjelo a dalo se. Nejoblíbenější slova autorky nebo překladatelky jsou ach, kñourat či kňučet a k*nda. Přičemž pro mužský protějšek se používá ptàk. Čeština je přitom tak krásná a má tolik výrazů nebo alespoň mohla použít zdrobnělinu. Hrdinka mi chvílemi připadala, že neví co chce. Chápala jsem rozdvojení osobnosti a vše co souviselo s tragédii, ale to chování k Evanovi. Drsná holka co ho uhání alespoň na pár týdnů a pak chce znát jeho všechna tajemství a dělá žárlivé a plačící scény. No, moc mi neseděla.

georginaa
17.07.2019 3 z 5

Začátek se neskutečné táhl, jako úmrtí vždy každého dostane, ale vlastně se o tom stále mluvilo, ale nic se nekonalo. Tak nějak to plynulo s rozporuplnými pocity. No po 1/3 se po setkání s Evanem začalo něco dít. Pak to mělo nějaký děj...konečně. Ale k padesáti odstínům to mělo sakra daleko, jak se píše v titulku. Vyšetřování Kevinem též upadlo nějak do zapomnění...jako kdyby nějaké části chyběli, nebo jsme už rozmlsaní a hledáme nedokonalosti. No nevím, ale když už jsem začala číst trilogii, tak ji dočtu.

Kiwicatko
20.02.2019 2 z 5

Tady mi toho proste chybelo strasne moc. Nijak zvlast jsem jim tu udajnou chemii nezrala. Po tolika letech cekani ze dne na den rup sup a je to? Ale no taaaaak...

Monka0901
20.04.2018 5 z 5

Pekna kniha, ale tak ako tu už bolo spomenuté, liezlo mi na nervy to jej stale “ach” a výraz “kunda” tiež nie je podľa môjho gusta.

Evule114
11.03.2018 4 z 5

Musím souhlasit s některými komentáři, i když tak nízké hodnocení bych nedala. Tak ať to shrnu: Hlavní hrdinka zde vůbec nebyla popsaná krom hustých vlasů a velikosti podprsenky, což nevím proč, mi docela vadilo. Dále je pravda, že výraz ,,kunda" mi zde opravdu neseděl a co mě na knize až do tří čtvrtin vytáčelo, byly její odpovědi ,,ach" jako by byla slabomyslná... Ale k tomu všemu negativnímu se to četlo rychle a konec se mi líbil, i když se děj na začátku táhl a na konci na pár stránkách bylo vše vyřešeno... jsem zvědavá na druhý díl :-)

LivN
29.01.2018 3 z 5

Moc dobrá knížka. Musím ale říct , že jsem se čtením knížky trošku váhala a nechtělo se mi do ní ,ale nějak mi pořád křížila cestu ,tak jsem si řekla , že ji zkusím a nelituji toho. Byl to zážitek a určitě si přečtu i další díly. Nechyběl tam humor , napětí a hlavně erotika a chemie mezi hlavními hrdiny.