Stín pochybnosti

Stín pochybnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332404/bmid_stin-pochybnosti-Yxf-332404.jpg 4 137 42

Morgan Vineová série

Danny je ve vězení, protože ho na základě pochybných důkazů odsoudili za vraždu nevlastní dcery. Morgan ale ví, že je nevinný. Její milovaný Danny by přece neublížil ani mouše. Sama mu pomáhá, aby se jeho případem zabýval odvolací soud a Danny se znovu dostal na svobodu. Jenže pak beze stopy zmizí její vlastní dcera a Morgan musí čelit mučivé nejistotě: Co když se fatálně zmýlila? Mohla by její životní láska nakonec přece jen být nelítostným vrahem.... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Without Trace , 2016

Jiparis
26.07.2019 5 z 5

Tak tohle se mi moc libilo.Milovat, nenavidet a stale pochybovat.

Arwen777
20.01.2019 4 z 5

Vcelku dobrá detektivka, jen jsem očekávala, že ve mně vyvolá více napětí a silnější pochybnosti. Možná je to tím, že jsem na čtení neměla tolik času a ztrácela jsem nit. Ale konec byl napínavý a rozuzlení celkem nečekané.

i.stefany
02.12.2018 5 z 5

Výborné. Kniha má opravdu příznačný název. Stín pochybnosti se totiž táhne celým příběhem až do konce. Autorovi se podařilo stvořit perfektní napínavý thriller, srozumitelný a přitom dokonale zapletený. Každá zdánlivá maličkost má někde v průběhu své místo. Oceňuji, že do příběhu neprosákla červená knihovna a postavy se chovaly přirozeně. Za mě perfektní.

ArwenAragorn
28.10.2018 5 z 5

Komu vlastně můžeme věřit? To se ptáte celou knihu a ke konci zvlášť. Výborný thriller!

Martiiiik
16.10.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.. věc viny a důvěry... Občas lehce předvídatelné, ale jinak není co vytknout :-) Vše souvisí se vším a občas lehce děsivé :-) Pět hvězd zasloužených :-)

perpe2a
24.06.2018 4 z 5

Skvělý thriller, dokonale vás mate a vy máte celou dobou opravdu pochybnosti, kdo je kladný a kdo záporný hrdina...jako to se opravdu povedlo, doporučuji a brzy se vrhám na další díl.

ilčidlo
15.06.2018 5 z 5

Kniha čtivá a napínavá od začátku až do překvapivého konce. "Komu vlastně můžeme věřit???"

ivdol
07.06.2018 5 z 5

Tak tedy. Pokud by šlo dát deset hvězdiček, tak tahle kniha je rozhodně ode mně dostane. Do poslední stránky jsem nevěděla (a měla pochybnosti). Doporučuji !!!!!!!!!

Urbana
28.05.2018 5 z 5

Kniha plná napětí, moc se mně líbila.
Komu vlastně můžeme věřit ??

Andílci
06.05.2018 5 z 5

Napinava od zacatku do konce.Mohu jen doborucit.

jana3099
24.02.2018 5 z 5

Dočetla jsem a řadím mezi moje nej nej čtení......napětí po celou dobu, strhující příběh a rozuzlení překvapující.....rozhodně doporučuji !!!!!

JustWomen
23.01.2018 5 z 5

To bylo skvělé čtení, strhující, adrenalinové a ten nečekaný šokující konec. Přečteno jedním dechem, doporučuji.

Michaela91
30.12.2017 4 z 5

Moc se mi do knihy nechtělo, protože jsem o ní moc neslyšela. Ale nakonec mě mile překvapila. Začátek byl pomalejší ale rozhodně ne nudný. Každý kousek byl vyplněný a na nudu nebyl čas. Konec se taky docela povedl nečekala jsem takové rozuzlení. Rozhodně jsem s ní byla spokojená.

Danago
30.12.2017 5 z 5

Hlavní hrdinka Morgan se snaží všemi dostupnými prostředky pomoci Dannymu z vězení na svobodu. Danny je její velice dobrý a jediný kamarád z dětství, a později její láska. Je si jistá, že je nevinný a nikomu by nikdy neublížil. Natož aby zavraždil svou nevlastní dceru. Nakonec odvolání vyjde a Danny se na svobodu dostane. Přesto je v očích většiny lidí stále vinen. Morgan mu , ale důvěřuje. Až do doby než se ztratí její vlastní 18tiletá dcera Lisa.
Příběh má malinko pomalejší rozjezd, ale když už se rozjede není k zastavení. Na každé stránce je nový zvrat, já jsem jen lapala po dechu a čekala , co bude dál.
Za mě super čtení, skvěle napsané,naprosto nepředvídatelné, bez jediné nudné stránky. Toto je opravdu velice strhující thriller. Se šokujícím koncem.

intelektuálka
14.07.2017 4 z 5

Dávej pozor komu pomáháš. Může tě to hodně stát. A komu vůbec můžeš věřit?

Barbucha12
28.06.2017 5 z 5

Perfektní čtení, mělo to spád, moc se mi kniha líbila.

Hella
14.06.2017 4 z 5

No to byla parta hic! :-)
Bezva čtení, doporučuji - napínavé, nepředvídatelné, každou chvíli si myslíte něco jiného... tak má správný thriller vypadat!

peko
28.05.2017 5 z 5

Kniha, která nadchne všechny příznivce thrillerů! Napínavá, velmi čtivá a až do konce opravdu nevíte, KOMU VĚŘIT! :-) Postavy mi byly sympatické.

"Instinkt měl v životě samozřejmě své místo, ale byly chvíle, kdy záleželo jenom na faktech." Doporučuji!

Vladísek
23.05.2017 5 z 5

Výborné. Moc mě to bavilo. Kniha, u které opravdu čtenář váhá, na čí stranu se postavit. Věřit odsouzenému nebo ne? Nenudila jsem se ani chvilku. Vyznavačům podobného žánru mohu s klidným svědomím jedině doporučit. :)

putpuda
01.05.2017 5 z 5

Skvělá kniha. Hodně dobře napsaná! Výborně se čte. Vážně jsem nevěděla komu věřit :D......a ten konec ? Tak to byl adrenalinový zážitek!(a teď mám jít spát?!) No už se těším na další jízdu od tohoto spisovatele ;)

2017  86%Stín pochybnosti
2017  77%Zabij mě znovu