Moře trollů

První část fantasy trilogie, v níž se autorka inspirovala norskou mytologií a Středozemí J.R.R.Tolkiena. Dobrodružné osudy dvojice sourozenců unesených Vikingy. Jedenáctiletý Jack a pětiletá Lucy si mezi obávanými válečníky získají respekt díky svému nadání pro magii a citu pro tvorbu veršovaných ság. Jack strávil několik měsíců u tajemného barda a získal neocenitelné zkušenosti, jež jim oběma pomohou přežít i cestu do Jotunheimu, ledového domova Trollů. Kromě všech strastí a útrap nebezpečného putování stojí Jack před ještě jedním náročným úkolem. Musí se napít ze studny, na jejímž dně leží Odinovo oko a kterou střeží strašidelné Norny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21713/more-trollu-WC4-21713.jpg 4.520

Moře trollů 1.

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Triton

The sea of trolls, 2004

Kniha Moře trollů

MinaHawke
23.07.2018

Tuto knihu jsem koupila manželovi, když jsme spolu ještě chodili a myslím si, že není špatná.

Marnivýupír
15.03.2016

Kniha se mi líbila i přesto, že hlavní hrdina je malý kluk. Části knihy, které nejsou nadupané akcí se stále dají svižně číst. S trochou představivosti vás děj vtáhne dovnitř, protože vše je dokonale popsané :) Druhý díl si určitě přečtu.

AjťačkaTýnka
30.08.2013

Kniha se mi moc nelíbila kvůli táhnocuímu se ději.
Ale námět dobrý a některé situace taky fajn.
Do druhého dílu se určitě nepustím.

Chriss
06.02.2013

Cesta za záchranou, dobrodružstvím a štěstím neobyčejně obyčejného kluka. Napínavý příběh, který mě pustil až na konci.

Devil-Ivet
28.09.2011

Svým způsobem zajímavá knížka. I když se to chvílemi tahne, má něco do sebe, ale občas mi to přišlo krapet dětinské..

pro děti od 11 let

Nancy Farmer