Nevyzpytatelný

Nevyzpytatelný https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347868/mid_nevyzpytatelny-more-nalezu-a-zrat-2-ewy-347868.jpg 4 39 13

Moře nálezů a ztrát série

Pokračování úspěšného románu s mladými hrdiny, s až detektivní zápletkou, o tajemné minulosti a ztrátách i nálezech na cestě za pravdou. Nikdy, opravdu nikdy neříkej: nikdy! Toto úsloví platí v případě Eleny a Michaela trojnásob. To, co pro Elenu začalo jako osobní pomsta, po příjezdu do New Yorku přerůstá v čistou zvědavost a touhu dozvědět se o Michaelovi pravdu. Postupně začíná odkrývat sedmnáct let starou záhadu. Tragédii rodiny, která během jedné noci přišla téměř o vše. Noci, která dramaticky zasáhla do osudů tří sourozenců. Ale i Michael teď víc než kdy jindy chce zjistit pravdu. Dokonce je ochotný se spojit i s těmi, které do té doby považoval za své nepřátele. A neváhá riskovat i svůj život.... celý text

Pro ženy Literatura česká Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Beletris

Moře nálezů a ztrát 2

Ananass007
27.07.2020 5 z 5

Druhý díl měl taky něco do sebe. Kniha protkaná osudem. Skoro na každé stránce bylo něco napínavého. Často jsem prožívala opět své emoce. Mluvila sama se sebou, ale jako kdybych mluvila na Elenu.
Michael, playboy s mnoha tajemstvími, který si zahrává se svým tenkým životem. Tahá za nitky loutek jen, aby se dostal do svých cílů, ale omylem se to zvrtne. Elena, jak všichni píši ,,průměrná holka", která měla jen jediný cíl. Pokud se nemýlím.
Pěkné skoky z jednoho dramatu do druhého.

KouckaDagmar
06.07.2020 5 z 5

V tejto knižke som si skutočne "smlsla". Milujem detektívky a milujem príbehy o vzťahoch a tu sa mi oboje dostalo vrchovatou mierou. Knižka sa len veľmi ťažko odkladá z ruky.

JanaSustr
19.06.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila i kdyz mam docela problém s tim vyprávěním co bylo v knize předešlé, bez toho bych se obešla , připadám si pak jak kdyz čtu pořád dokola první díl a málo z druhého, ale už jsem si zakoupila třetí díl a pokračuji směle dál :-) dvě knihy za jeden den??? .. trochu mě to štve protože to budu mít za chvíli přečtené!!!! :-)

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Skvělý příběh!

Hania932
08.05.2019 5 z 5

Tohle je naprosto skvělé pokračování! Děj je čtivý, zajímavý a jednoduchý. Kniha je tak dobře psaná, že jsem četla a nemohla přestat. Opět název knihy přesně sedí na děj. Děj je nevyzpytatelný. Ale je nevyzpytatelné chování Michaela a Eleny. Jejich vztah je tak komplikovaný a přitom tak zvláštní. Michael je takový ten bad boy, který je tajemný a sexy a Elena je jak o sobě říká "průměrná holka", která neví jestli tomu tajemnému klukovi věřit. Já jsem z toho opravdu nadšená, protože jsem si vůbec nemyslela, že mě tahle série takhle chytne. Čtení mě opravdu bavilo a jsem ráda, že jsem měla možnost si knihu přečíst. Jednoduchá a přitom originální kniha. Čtení vás bude rozhodně bavit. A za mě je tento díl ještě lepší než první. A už teď se těším na pokračování, protože jsem zvědavá jaké tajemství tají Michael a jak to bude mezi ním a Elenou. Moc dobrá kniha!♥

Efeméra
02.05.2019 4 z 5

Řekla jsem si, že si dám před spaním z Nevyzpytatelného jednu kapitolu a nakonec se stalo, že jsem knížku ve tři ráno dočtenou zavírala. Dvojka mi jednoduše přišla o něco povedenější než jednička, už jsem se tak v Michaelově minulosti neztrácela a taky si nepamatuju, že bych se u prvního dílu tolik nasmála. Michaela jsem si v Náhodných lhářích příliš neoblíbila, ale musím říct, že dvojka byla i v tomhle lepší. Ve skrytu duše jsem doufala, že se vztah mezi ním a Elenou víc rozvine, takže jsem při čtení byla nadmíru spokojená :D Škoda jen, že jsem se o hlavní hrdince nedozvěděla nic nového, byla prakticky jen nástrojem pro odhalování Michaelovy minulosti. Oceňuji, že autorka druhý díl zasadila do New Yorku, ve kterém sama žije. Moc se mi ty kulisy líbily.

teri1003
28.04.2019 4 z 5

Druhý díl se mi četl mnohem lépe než první. Děj byl pro mě čtivější a postavy příjemnější. Ano, byly tam momenty, kdy jsem měla jiný názor na věc... nebo bych se rozhodla v situaci jinak, ale to ke knížkám patří.
Hlavní postavy mi byly dokonce sympatičtější a i vás samotné začnou více zjímat Michaelova tajemství

MartinaF
21.07.2018 4 z 5

Druhý díl se mi četl mnohem lépe než ten první. Na své si už přijdou také ti čtenáři, kteří mají rádi romantické příběhy.

Vztah mezi Elenou a Michaelem je jak na houpačce - jednou nahoře podruhé dole. A v tomto bodě mě Elena neskutečně štvala. Ne nadarmo se kniha jmenuje Nevyzpatelný. Kdo se měl v chování a v myšlenkových pochodech obou hlavních hrdinů vyznat?

Už se těším na další pokračování.

CatherineH.
12.07.2018 5 z 5

Během posledních dnů jsem si přečetla další pokračování tetrologie Moře nálezů a ztrát(MNAZ).Musím říct,že druhý byl o něco lepší -vtipnější,napínavější a více rozvinutejší vztah mezi hlavními hrdiny Michaela a Eleny.

Na začátku této série se mi Michael moc nelíbil jako hl. hrdina v chování,ale teď jsem do něj úplně zamilovaná.❤Chápu ho tak trochu tu jeho masku,ve kterém se schovává 17-ti letý mladý muž.Nepíšu sem teenager protože jsou tu jisté důvody,ale to si musíte přečíst,jestli jste ještě nečetli MNAZ,jinak nepochopíte.Ale neberte to prosím osobně.:-)

U Eleny si teď nejsem jistá jestli vůbec je o téhle sérii hlavní hrdinkou.V tomhle díle se spíše dovídáte o minulosti Michaela,ale o Eleně pomalu skoro vůbec nic.Jinak její sarkasmus a jak se do všeho plete bez varování i tak po hlavě je suprový a ostatní vedlejší postavy jsou taky skvělé.Takže za mě hodnotím tento druhý díl jako první 5*/5*.

Wizardeliska909
02.04.2018 5 z 5

Kniha me neuvěřitelně překvapila. Nečekala jsem ze bude lepší jak první díl. Už se moc těším až si přečtu třetí díl.

Jarkaknihy1
16.09.2017 5 z 5

Skvělé pokračování předchozí knihy. Už dlouho mě žádná česká knížka tak nezaujala. Líbí se mi jak tajemno kolem hlavního hrdiny Michaela, tak různá prostředí ve kterých se příběh odehrává. Zhltla jsem knížku za dva dny a jsem moc zvědavá jak bude příběh pokračovat!

Eli99
01.09.2017 5 z 5

Tahle série mě začala opravdu bavit. Jsem zvědavá na další díl!

tatafa
02.08.2017 3 z 5

Nevyzpytatelný je jednou z knih, u které jsem opravdu netušila, jestli se na jejich vydání těším nebo ne, protože už první díl mne oslovil spíše nápadem a stylem psaní, než příběhem samotným. A ani po přečtení si naprosto nejsem jistá, jestli se mi kniha líbila nebo nelíbila. Knížka je opravdu krásně psaná a čtivá, takže děj vás vtáhne ani nevíte jak. Na druhou stranu asi opravdu nejsem cílovým čtenářem, přeci jen detektivní příběhy nejsou úplně to pravé ořechové, takže zdlouhavé a opakované objasňování záhad okolo Michaela mne rozhodně neoslovilo, i když bylo zajímavé sledovat vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny - od lásky k nenávisti a zase zpět.
Knížce dávám za tři, protože se sice jedná o zajímavý a kvalitní příběh, který ale asi nedokáži náležitě vychutnat, protože jeho tématika není úplně můj šálek kávy.
Přesto vřele doporučuji a těším se na pokračování, přeci jen je hrozné nevědět všechny podrobnosti Michaelova života, že?