Moře klidu ekniha

Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí.

Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi...

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215829/more-klidu-215829.jpg 4.5796
Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno (ekniha)

The Sea of Tranquility, 2012

Kniha Moře klidu

Myška43

,,Ve věku, kdy se většina lidí snaží zajistit, kým vlastně jsou, jsem se já pokoušela přijít na to, proč vlastně jsem. Už jsem nepatřila do tohoto světa. Ne, že bych chtěla být mrtvá, jen jsem měla pocit, že bych měla být. Proto je tolik těžké, když od vás všichni čekají, že budete vděčná, a vy nejste."

Bylo mi jasné podle hodnocení, že to bude zajímavá kniha, ale tohle jsem nečekala. Je to výborná kniha, velmi silný příběh, který mě opět citově rozsekal, ale vůbec mi to nevadí. Dobrá kniha má ve vás probudit všechny pocity a tahle to jednoznačně splnila.

,,Kdybychom měli dalekohled, ukázala bych ti Moře klidu. To je na měsíci. Ale takhle okem není vidět"

Nastya či Emilie, či Sluníčko a Josh jsou mladí lidé, kteří se potýkají s velmi nelehkým životem a hledají si cestu k sobě. Kniha je psaná z obou pohledů, což vždy vítám. Dává to možnost oba hlavní aktéry příběhu poznat opravdu do hloubky a vžít se lépe do jejich postav.
Autorčin styl mi vyhovuje a ráda bych si od ní přečetla další knihu.
Tak co myslíte? Najdou k sobě tyto dvě ztracené duše cestu? Dokážou být šťastní? Přečte si tento příběh, opravdu stojí za to.
❤️❤️❤️❤️❤️

hlentilka

Nádherná kniha. Slova nestačí k popsání mých pocitů, ale stačí toto :

SLUNÍČKO
ZNERVÓZŇUJÍCNĚ PĚKNÁ
MOŘE KLIDU

rajcatko

Naprosto dokonalý počin. A i když mám pár výtek k chování hlavní hrdinky, zvlášť ke konci příběhu, stejně jsem si tuhle knihu zamilovala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

,,Říkal," a skoro se cítím trapně, že jí to vykládám, ,,že každá žena má nějakou věc, kterou druhému nikdy neodpustí, přes kterou se nikdy nepřenese, a že u každé ženy je to něco jiného. Možná, když se jí lže, nebo když jí chlap podvede. Říkal, že vtip každého vztahu spočívá v tom, najít tu věc a nikdy jí nedělat."

ElizPetrova

Nádherná kniha, četla se sama. Na konci knihy i ta slzička ukápla. Doporučuji!

Alnima
06.11.2020

Moc pěkná a silná kniha. Občas zdlouhavá, ale určitě za to stála.

JanuldaN
08.09.2020

Emoce prýští celou knihou.
„Co cítíš, když se na ni podíváš?“ „Radost, strach, frustraci, touhu, kamarádství, vztek, potřebu, zoufalství, lásku, chtíč?“
Na knihu jsem narazila náhodou, nečekala jsem, že mě takto zaujme. Kniha není o velké osudové lásce. Je o druhé šanci, kterou je potřeba vždy využít, o tom nevzdat se a nelitovat sebe sama a hlavně je o potřebě mít blízkého člověka - cítit ho, vnímat ho, mít si s kým povídat, s kým trávit čas... Závěr je nádherný - jedna věta sdělila vše! Knize dávám pět hvězdiček přesto, že prvních cca 60 stran jsem se do knihy nemohla začíst.
"Lidé věří v Boha, protože nevěří sami v sebe. Potřebují něco jiného, na čem mohou být závislí nebo čemu mohou klást za vinu, že jsou v prdeli."

klas
04.09.2020

Tuto knihu jsem si velmi oblíbila.. byla nápaditá a nechala čtenáře tápat, co se vlastně stalo a proč je taková jaká je.. tuto knížku doporučuji hlavně těm, kteří jsou romantické duše, nebo mají bujnou fantasii a rádi hádají, co se postavám v životě stalo, že je to takto ovlivnilo..

LadyAdela
27.08.2020