Moře klidu ekniha

Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí.

Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi...

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215829/big_more-klidu-215829.jpg 4.4840
Literatura světová, Romány, Dívčí romány

Vydáno:

The Sea of Tranquility, 2012

Kniha Moře klidu

lenka7679

Nastya se objeví v nové škole, je nová a má spoustu tajemstvím. O to víc je zajímavější pro všechny ostatní.
Josh má něco, co ostatní nemají a hlavně, Nastya je mu ukradená, sám má svých problémů dost a rozhodně si nepotřebuje přidělávat další.
Drew je bezstarostný floutek a děvkař a nejlepší kamarád Joshe a taky se mu líbí Nastya.
Tak by se to mohlo zdát na první pohled jednoduché a přitom nic jednoduchého není.
Čtivá kniha o tom, že když je vám 17, tak nemusíte mít jen obyčejné problémy, ale takové, které přerostou hlavu i leckterého tvrďáka ošlehaného životem.
Za mě doporučuji.

NikolaSkop
18.09.2021

Silný příběh který mě pohltil. Je v něm dost věcí k zamyšlení,..život není vždycky fér ale i přesto jdeme dál..

Lidka
31.08.2021

Kniha byla zajímavá, ale přece jen mne už "trochu víc" minula/můj problém! a moje škoda !.:-)/.

Vřele doporučuji zvláště dívkám, slečnám a mladším ročníkům žen, které mají rády psychologické příběhy s trochou trochu romantiky navíc.

Verulesa
17.07.2021

I po tolika letech, kdy ji čtu znova, je to prostě 5 hvězd. Pořád je to síla.

evineckY
07.07.2021

Musela jsem si jí přečíst ZNOVU.
Není to žádné veledílo, ale je to fakt úžasný a silný příběh plný emocí, smrti, dokonalého přátelství a bolesti.
Největší dík ze všech patří Bohu.

dadulik
23.06.2021

"Lidé věří v Boha, protože nevěří sami v sebe. Potřebují něco jiného, na čem mohou být závislí nebo čemu mohou klást za vinu, že jsou v prdeli."

Skoro do konca som sa nevedela rozhodnúť, či vôbec, a aké dám hodnotenie. 4 mi prišlo málo a 5 veľa... A potom prišla posledná veta v knihe a tá ma presvedčila :)

Viky007
10.05.2021

(+ SPOILER) Kdo čeká nějaký super akční příběh, ten bude asi zklamaný. Tempo knihy je hodně pomalé. Autorka dává postavám čas a neodkrývá jejich tajemství hned na začátku. Zpočátku jsem s Nastyou/Emilií měla problém a nechápala jsem ji. Postupně mi to, stejně jako Joshovi, začínalo dávat smysl. Byla to jen holka s rozbitou duší, která se schovávala za masku tvrďáka. Byla zničená a toužila se ještě víc zničit, protože si myslela, že si to zaslouží. Kdo někdy utrpěl nějaké trauma, tak to asi pochopí. Na knize se mi taky líbilo, že všechna práce v sebeuzdravování zůstala na Nastye. Nebylo to takové to klišé, že zlomená holka potká kluka a ten ji slepí. Spíš naopak. Potřebovala od něj získat odstup a zaměřit se jen na sebe, chodit na terapie, zkusit odpustit. Hodně zajímavá kniha. Rozhodně je o čem přemýšlet.

anngelina
25.04.2021

Zápletka měla své mouchy, ale příběh byl tak ne-klišé, že už jen za to bych dala pět hvězdiček. Ale nejvíc se mi líbil styl psaní. Něco co jsem si myslela ze čtu mezi řádky se o par odstavců nebo kapitol dal ukázalo jako hrozny omyl. Jedním slovem vzrušující.