Věčnost

Věčnost https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9531/bmid_vecnost-iCe-9531.jpg 4 112 13

Carrie Montgomeryová vyrůstá obklopena přepychem a sedmi milujícími bratry. Je zvyklá dostat vše, po čem touží, a tak, když spatří Joshuovu fotografii s krásným, melancholickým úsměvem, rozhodne se, že pro něj bude tou nejlepší manželkou. Joshua Greene však hledal pracovitou, praktickou ženu, která by mu pomohla s prací na farmě a výchovou jeho dětí. Oženěn prostřednictvím zástupce, odmítá nechat se okouzlit krásou i bohatstvím energické dívky. Zuří a je rozhodnut poslat krasavici zpět k rodičům. Nešťastná dramatická příhoda ho však přesvědčí, že Carrie není jen povrchní a rozmazlená kráska.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Eternity

RADIN
13.03.2022 2 z 5

No asi každý by chcel stretnúť takú Carrie, len Joshua váhal,hlupáčisko akýsi.

lendinka.k
23.11.2021 5 z 5

Už dlouho jsem se tak nepobavila... Hlavní hrdinka byla kouzelně naivní, ale přesto si získala moje sympatie. Obě scény s příjezdem dostavníku - na začátku a poté když dorazil bratr Ring, jsem viděla živě jako ve filmu. Tajemství hlavního hrdiny jsem neobjevila, až po zaznění citátů ze Shakespeara, možná trochu překombinované, ale nevadilo. Celé je to takové milé vtipné čtení, které jsem "slupla jako malinu" za jediný večer.

pip11
01.04.2021 4 z 5

Pěkný a veselý příběh, v lehkém a oddechovém tempu. Dobré čtení, ale jiné příběhy Montgomeryových se mi líbily více.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

luci2
04.05.2020 5 z 5

Nejprve se mi do příběhu nechtělo, ale rikala jsem si, ze je další v pořadí v sérii, a tak jsem se do neho pustila. Nevěřila bych, ze mě i přes počáteční naivitu Carrie upoutá a nadchne. Je trochu jiný než předešlé příběhy a tím je zajímavý, takže za mě, kdo máte tenhle žánr rádi vřele doporučuji.

FairyD.
03.05.2020 5 z 5

Prekrásny príbeh plný emócii, dramatických udalosti a zvratov. Hlavný hrdinovia a najmä deti sú jednoducho úžasné a zažívajú mnoho veselých ale aj smutných príhod. Učia sa ako spolu vychádzať. A to všetko je pod rúškom tajomstvá.Rada sa k tejto knihe vraciam.

luci2
05.12.2019 5 z 5

marketa4469
30.03.2019 5 z 5

Do této knihy se mi úplně nechtělo, ale nakonec byla úžasná.

mStationka
24.06.2018 4 z 5

Kniha Věčnost se mi velmi líbila, dokonalá ukázka toho,že člověk nemá soudit dle prvního dojmu.

laura
07.06.2018 5 z 5

Snový, hravý, úsměvný příběh rozmazlené Carrie, která se rozhodne jít za svým snem. Taková jednohubka pro volné odpoledne...

Oddechový příběh, který přečtete na jedno zakousnutí.

katinthebox
16.04.2018

V CZ vyšla pod názvem Věčnost.

Havrnka
07.02.2017

Mám ráda toto oddechové čtení. P? ři takto napsané knize, člověk zapomene na nepříjemnosti pracovního dne.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

I když jsem si zprvu o hrdince myslela své, nakonec mě přesvědčila, že nikdo se nemá odsuzovat hned ze začátku, aniž by ho člověk poznal. Jak se člověk pročítává dějem, hrdinka si mě získala, a nakonec jsem byla ráda, že to skončilo dobře.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947