Věčnost

Caruje Montgomeryová vyrůstá obklopena přepychem a sedmi milovanými bratry. Je zvyklá dostat vše, po čem touží. V okamžiku, kdy spatří Joshuvu fotografii, jeho překvapivě krásný, melancholický úsměv, křehounká a zhýčkaná kráska se rozhodne, že pro něj bude tou nejlepší manželkou. Jeshua Greene však hledal pracovitou, praktickou ženu, která by mu pomohla s prací na farmě a s výchovou jeho dětí. Oženěn prostřednictvím zástupce, odmítá nechat se okouzlit krásou, dráždivým smíchem i bohatstvím energické dívky – dokonce i když jeho děti věří, že k nim přišla pohádková princezna. Zuří vzteky a je rozhodnut poslat krasavici i s kufry nazpátek k rodičům. Nešťastná dramatická příhoda ho však přesvědčí, že Carrie není povrchní, rozmazlená kráska. Ale dokonce i poté, co podlehne divoké touze, která mezi nimi vzplane, si Josh nechce připustit, jak mnoho ji ve skutečně potřebuje. Teprve když vypluje na povrch stará hrozba, uvědomí si, že by Carrie mohl ztratit navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9531/vecnost-9531.jpg 3.967

Montgomeryovi (9.)

Vydáno:, Baronet

Eternity (1992)

Kniha Věčnost

marketa4469

Do této knihy se mi úplně nechtělo, ale nakonec byla úžasná.

mStationka
24.06.2018

Kniha Věčnost se mi velmi líbila, dokonalá ukázka toho,že člověk nemá soudit dle prvního dojmu.

laura
07.06.2018

I na podruhé mě příběh Carrie a Joshe bavil, taková jednohubka pro volné odpoledne... V porovnání s předchozími tituly (Dědička, Mstitel nebo Horský vavřín) je slabší, ale i tak pohladí po duši. Prostě oddechový příběh, který přečtete na jedno zakousnutí.

Havrnka
07.02.2017

Mám ráda toto oddechové čtení. P? ři takto napsané knize, člověk zapomene na nepříjemnosti pracovního dne.

14.09.2016

Krásný oddychový romantický příběh. Knížka se velmi dobře čte, líbila se mi.

moudivlacek
03.09.2015

I když jsem si zprvu o hrdince myslela své, nakonec mě přesvědčila, že nikdo se nemá odsuzovat hned ze začátku, aniž by ho člověk poznal. Jak se člověk pročítává dějem, hrdinka si mě získala, a nakonec jsem byla ráda, že to skončilo dobře.