Holly

Holly https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21695/bmid_holly-vda-21695.jpg 4 103 7

Taggertovi série

< 4. díl

S Hollander "Holly" Lathamovou se setkáme v okamžiku, kdy nemůže uvěřit svému štěstí. Po nekonečných jednání, slibech a dopisech konečně přiměje své rodiče koupit plantáž Spring Hill v nádherné oblasti Severní Karolíny. V něžném věku třinácti let se Holly zamilovala do Lorrie Beaumonta, který zdědil své sídlo po matce, jež mu zemřela při porodu. Ačkoliv se již téměř deset let neviděli, tento hluboký cit z jejího srdce ještě nevyprchal, tedy až do doby, než okouzlující a mužně krásný Nick Taggert vtančil do jejího života a přinesl ji chvilky intenzivní vášně a zábavy. Přestože Holly zjevně cizince přitahuje, uvědomuje si, že není nejvhodnější nevěstou. Co však neví, že Nick — ve skutečnosti Dr. Nicholas Taggert — si na ženách necení jen jejich peníze a rodokmen, a že rozhodl odhalit její i méně zjevné přednosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Holly , 2003

DUNIKO
29.04.2021 5 z 5

️️️❤️❤️❤️ Krásné ️️️❤️❤️❤️ Nemůžu jinak než vřele doporučit, svižné, příjemné,žhavé a vtipné.

Kudík
15.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Holly měla ten problém, že si idealizovala své okolí a vzpomínky, i když je to pěkná vlastnost, taky to hodně zkresluje realitu. Vyproštění z betonové jámy bylo zábavné, jen ten závěr záchrany, no nevím nevím. :) Panské sídlo Belle Chere muselo být ve své době krásné, ale já bych volila Nicka. ;) Celkově nenáročné čtení.

petraj30
03.08.2019 5 z 5

Moc zajímavá kniha, jen Holly téměř celou knihu trvá, než si uvědomí, že Nick je pro ni nejlepší :-)

Ivetaa
19.09.2015 4 z 5

Pěkné počtení celé série, jen ty konce se daly čekat... A proto to čtu, jde přece o oddechovou literaturu. Pro mě - úžasný relax.

moudivlacek
03.09.2015 3 z 5

Je tu spousta erotiky, spíš jsem fandila Nickovi než Holly, ale nakonec i Holly se umoudří a jedná jako každá normální žena, oddá se lásce. Nick, i když je bohatý, ví, co je v životě důležité. Četla jsem lepší knihy, ale dá se to přelouskat pro odreagování.

Janihrudkova
31.01.2013 5 z 5

Něco Nádhernýho.......

Senza Jenka
04.10.2011 3 z 5

Holly mi nepřijde až tolik zamilovaná do Lorrieho, jako spíš do jeho domu, protože staré baráky prostě zbožňuje a díky tomu létu před deseti lety a právě tomuhle domu svou náklonost ke starým stavbám odhalila. Navíc má peníze a může tedy investovat do jejich záchrany. Nick se nechal oblafnout jednou harpyjí, tak si chce dát od všeho pauzu, jenže narazí na Holly. Nečetlo se to špatně, ale je to průměr - spousta sexu, otřepaná zápletka. Za jeden večer jsem přelouskala.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947