Kde je vlk, tam je hra

Kde je vlk, tam je hra https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126853/monster-high-kde-je--126853.jpg 4 71 10

Monster High série

Clawdeen Wolfová byla vždycky trochu ve stínu všech svých šesti bratrů, ale teď se konečně dostane na výsluní díky oslavě svých sladkých šestnáctin. Ovšem po zveřejnění Mého souseda ghúla se rodina Wolfových musí schovat v lesích. A to Clawdeen ani trochu netěší, protože teď musí tvrdnout v rodinném penzionu se svými nudnými bratry, dokud se neobjeví Lala, aby jí dělala společnost. Ale zdá se jí to, nebo její kamarádka flirtuje s Claudem?! -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo , Albatros (ČR)

Where There´s a Wolf, There´s a Way , 2011

simona8126
19.10.2018 3 z 5

Pozor na spoilery…

Třetí díl mě bohužel nezaujal tolik jako ty předchozí. Byl sice čtivý a místy vtipný, ale na můj vkus se až příliš točil kolem oslavy narozenin. Zatímco ve dvojce mě zlehka nudila Cleo se svým focením, tady to byla Clawdine. Tyhle knížky by prostě neměly být primárně o třech hlavních školních hvězdách, které myslí jenom na make-up, zábavu, kluky a to, jak být nejlepší na světě. Mnohem sympatičtější mi vždycky byla Melody, její vtipná sestra Candace a taky Jackson. Ten, chudák, neměl v tomto díle prakticky žádný prostor. Navíc mi přišlo, že je kolem až příliš mnoho Lady Gaga, Bruna Marse a vůbec všech těch populárních témat ze světa šoubyznysu. Více prostoru konečně dostal Billy, ale celá ta jeho složitá "úprava" mi taky nepřipadala moc věrohodná. (Jak úžasně asi může vypadat kluk, co má na sobě napatlaný samoopalovací krém a make-up? Vážně, viděli jste Chevyho Chase v Neviditelném na útěku? Nic moc.) Ani Frankie si mě nezískala. V žádném díle. Je to otravná puberťačka, která se neustále do někoho zamilovává, střídá kluky i svoje city a je z toho náramně zmatená. Z nějakého důvodu ji všichni kluci chtějí. Moc tomu nerozumím. Billy ale nejspíš najde své štěstí. Jsem zvědavá, co přinese poslední díl...

orangerose
15.05.2017 5 z 5

teto knížka mně bavila ještě víc jako předchozí díly - jsou taky úžasné,téhle mega vícccc :D, proč - je o mojí oblíbené monsterce Clawdeen :)

andulinka1
20.03.2015 4 z 5

Celkom dobrá kniha. Skončilo to dosť napäto. Doporučujem prečítať milovníkom fantasy. :)

tereza-mari6218
25.09.2014 3 z 5

Pohled Clawdeen mi nevyhovoval tolik, jako pohled Frankie a kniha byla trochu slabší než předchozí díly, stejně byla ale hezká a milá :)

Nemesis Moriko
10.02.2014 3 z 5

pěkná kniha, ale oproti předchovím dílům trochu zklamání

Lerny
18.08.2013

Opravdu zklamání. Ty řeči o jednotě a o tom, jak spolu všechno zvládnou jsou trochu ohrané. Navíc puberta nemá tato slova v povaze. Spousta z nich mi taky připadala hodně jako rozmazlení fracci. Díly před tím byly odvázané a super. Oproti nim je to jak už jsem napsala opravdové zklamání.

Adůůš
30.05.2013 5 z 5

tadle série knih se mi moc líbí je super mám už skoro všechny díly Monster High

Adele02
17.05.2013 5 z 5

super super super, předposlední díl se povedl :)

elis007
07.04.2013 5 z 5

Vážně skvělá knížka!!!

Sirael
29.06.2012 5 z 5

Za den sem jí přečetla a je skvělá!

Lisi Harrison
americká, 1975
2011  75%S příšerami v jedné lavici
2011  73%Dívčí parta
2012  79%Můj soused Ghúl
2006  76%Nejlepší kamarádky? Ani náhodou!
2012  81%Kde je vlk, tam je hra

Kniha Kde je vlk, tam je hra je v