Můj soused Ghúl

Můj soused Ghúl https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108033/bmid_muj-soused-ghul-vyu-108033.jpg 4 83 9

Monster High série

Na Merstonovu střední chodí normální studenti, ale taky monstra a příšery neboli sabotéři obvyklých vlastností. Cleo byla královnou školy mezi SOVáky i normáky, ale teď na celé čáře vítězí Frankie a Melody. A teď se ještě ke všemu všichni ostatní SOVáci rozhodnou vystoupit ve filmu, který má dokázat, že vlastně vůbec nejsou nebezpeční. Proboha, vždyť je to nebezpečné!... celý text

Horory , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Ghoul Next Door , 2011

Anny.
01.03.2020 4 z 5

Pořád čtu, ale je to úplně skvělé. Musím říct, že mě fakt uchytila, a věděla jsem že budu číst dál.

simona8126
10.10.2018 4 z 5

První díl Monster High jsem četla před x lety. Vyhrála jsem ho v soutěži, jinak bych se k této sérii nejspíš vůbec nedostala. Líbilo se mi to, ale s nákupem pokračování jsem váhala. Pak se tři další díly objevily v Levných knihách, což jsem brala jako znamení. Nelituji. :-) Můj soused ghúl je přinejmenším stejně zábavný a nápaditý jako S příšerami v jedné lavici. Příjemná oddechová četba, u které se člověk zasměje a podiví, co všechno je autorka schopná vymyslet. Nejzajímavější na tom je očekávání, co dalšího bude asi následovat. Mohlo by to být prakticky cokoliv. Těším se, až si najdu čas a skočím po třetím díle! :-)

orangerose
08.05.2017 5 z 5

krásné pokračování Monster High - konec mně nejvíc pobavil, dokonalost sama tato knížka, vrhám na 3 díl :D

tereza-mari6218
25.09.2014 4 z 5

Stejně jako první díl, moc hezká oddechová knížka :)

ema57
30.06.2014 3 z 5

konečně přišlo na opravdový problém. tenhle díl se mi líbil o něco víc než předchozí.

Nemesis Moriko
10.02.2014 3 z 5

docela pěkná oddychovka:)

Canney
28.07.2012 4 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten předchozí. Moc se těším na další, jsem zvědavá jak to bude pokračovat :)

Sirael
29.06.2012 5 z 5

Asi nejlepší z dílů.

elis007
12.03.2012 5 z 5

Vážně úžasná knížka!!Ale teď musím čekat a čekat až vyjde další díl :( !

ghúlové

Lisi Harrison
americká, 1975
2011  75%S příšerami v jedné lavici
2011  73%Dívčí parta
2012  79%Můj soused Ghúl
2006  76%Nejlepší kamarádky? Ani náhodou!
2012  81%Kde je vlk, tam je hra

Kniha Můj soused Ghúl je v