Momentálně mladá

Momentálně mladá https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33039/momentalne-mlada-33039.jpg 4 25 4

Matylda je manželkou, maminkou a dokonce i čerstvou babičkou. Především je však ženou, která nenaříká nad tím, jak jí život, a zejména manžel hází klacky pod nohy. Neříká, že to do toho důchodu "holt už nějak doklepe", ač její šéf vyznává kult mládí. Matylda totiž věří, že na splnění snů není nikdy pozdě, a nemluví o tom, ale rovnou jedná. S humorem sobě vlastním mění svůj život k obrazu svému. Výsledkem je nejen splněný sen, ale jako třešnička na dortu jeden mladý, krásný a perspektivní blonďák s uhrančivýma očima... celý text

Zuzulinka
03.07.2022 4 z 5

Knihu jsem četla již před 10 lety; ale s radostí jsem si ji za dnešní odpoledne přečetla opětovně. Prima odreagovací.

EvikU.
06.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Četlo se to celkem dobře. Ale ani jednou tam nebyla chvíle, kterou bych nečekala. Takový děsně předvídatelný a vše se ji dařilo. Že byla dobrá v pěstování květin, ale najednou zjistila, že je dobrá i v restaurování... V práci měla vedoucí místo. S manželem si nerozumí, takže rozvod. Nový soused se ji líbí a hop hned se do ní zamiluje. Dostane lákavou nabídku na práci, tak dá ve staré výpověď.... Jako fandila jsem jí, jen nějaké vybočení jak se to bude vyvíjet jsem asi čekala. Prostě mě konec nijak nepřekvapil. Prostě člověk čte a přesně ví jak to dopadne. Ale 3 * si určitě zaslouží.

Mrštinka
04.04.2020

Úžasná knížka, četla jsem ji několikrát a když mám nějaký smutek, nebo potřebuji zlepšit náladu, tak si ji přečtu. Všem doporučuji.

čohynka
11.04.2013 5 z 5

Dobře se četla, pohodové čtení..

Kniha Momentálně mladá je v