Momentálně jsem mrtvý, zavolejte později

Momentálně jsem mrtvý, zavolejte později https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50293/momentalne-jsem-mrtvy-zavolejte-pozdeji-50293.jpg 5 25 2

Název knihy Júlia Satinského a Marie Formáčkové by byl možná poněkud šokující, pokud bychom se z textu nedozvěděli, že přesně takový pozdrav měl tento originální, jedinečný herec a vypravěč na záznamníku v mobilu... Teď už se na nás Július Satinský usmívá z nebes a my na něho můžeme nad stránkami této knihy pouze s láskou vzpomínat. Publikace přináší množství dosud nepublikovaných materiálů, ukázky ze soukromé korespondence, fotografie, na nichž si sám vybírá místo posledního odpočinku, i záběry ze soukromého pohřbu. Velice cenné jsou vzpomínky přátel, a zejména manželky, která navzdory nesmírné bolesti popisuje jejich vztah s laskavým, lehce ironickým úsměvem. ... celý text

Jenulka94
23.02.2023 5 z 5

Memoárová kniha je obohacena fejetony a postřehy J.Satinského. Milé a nenáročné čtení, které potěší příznivce tohoto herce, ale i náhodného čtenáře.

lucifuk
20.03.2013 5 z 5

Keď mám pocit, že v mojom živote nie je všetko tak ako má byť, že sa mi nedarí a všetko sa spriahlo proti mne, siahnem po tejto knihe, prečítam si čoo to zo života majstra Satinského a hned mi je lepšie. Netreba všetko brať tak vážne

Július Satinský
slovenská, 1941 - 2002
1996  91%L&S – 1
1968  100%Nečakanie na Godota
2002  85%Čučoriedkareň
2011  89%Expedície 1973 - 1982
1994  81%Mě z toho trefí šlak

Kniha Momentálně jsem mrtvý, zavolejte později je v