Moje vánoční řecká svatba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Někdejší typicky městská mladá žena a úspěšná manažerka v jisté londýnské bance, Pippa Pattinsonová, vychutnává plnými doušky svůj nový, nekomplikovaný vesnický život a kralování ve své vysněné čajovně ve vesničce Taxos po boku svého snoubence Nika. Změna k neuspěchanému, prostému životnímu stylu je však příliš náhlá a rychlá a Pippě začíná vrtata hlavou, jak se tohle všechno vlastně semlelo? Termín její svatby, stanovený na vánoční svátky, se valem blíží. Shodou okolností ji její bývalý přítel Henrik pozve na zásnubní hostinu do Londýna, kde Pippa své předsevzetí začne zpochybňovat a přemítá, jestli svatební zvony, které jí zní v mysli, nebijí spíš na poplach. Náhle zatouží po rušném životě velkoměsta, pohodlí i pravidelné pedikúře. Opravdu se toho všeho dokáže vzdát a stát se manželkou… rybáře? Nehledě na své vzrůstající pochybnosti ohledně svatby si usmyslí vnést do vesničky, která dosud zápolí s dozvuky hospodářské recese, trochu vánočního kouzla a uspořádat vánoční trh. Během příprav, při kterých jí ochotně pomáhají její řečtí přátelé a především Nikovi rodiče, pevně doufá, že se jí včas podaří přijít na to, kde je její pevné místo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445391/moje-vanocni-recka-svatba-eaJ-445391.jpg 319
Série

The Little Teashop 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

My Big Fat Christmas Wedding

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Moje vánoční řecká svatba

Přidat komentář
Nikychlupova
31. ledna

Příběh průměrný, nijak mě kniha nezaujala.

Mufka
10. ledna

Dobrá oddechovka, měla jsem po ruce i předchozí díl, takže jsem nemusela na pokračování, jak do vlastně dopadne čekat. V předvánočním období se mi líbily a hodily starosti a radosti řecké vesničky, které se také odehrávaly v tomhle období.


alnahu
01. ledna

Pokračování Řeckého snu ve kterém jsme se seznámili s Pippou ,Henrikem a Nikem.V tomto díle se chystá velká svatba Pippy a Nika ,která se má konat právě v období vánoc. Jejich přípravy naruší bývalý snoubenec Henrik. Před Pipou je životní rozhodnutí a musí se správně rozhodnout zda volit velkoměsto či život v malé vesničce. Kniha je plná příprav na svatbu ,romantiky i vánoční atmosféry.

agatha2
24.10.2020

Tento díl se mi líbil ještě více než ten první, v mém případě je to samozřejmě způsobeno tím, že miluji vánoční období a knihy do něj zasazené, a v těchto případech jsem velice schovívavým čtenářem. Ale já prostě vánoční atmosféru opravdu miluji a byla jsem hodně zvědavá, jaké jsou řecké Vánoce. Navíc jsem se znovu setkala s mými oblíbenými hrdiny z předchozí knihy, které jsem si již tehdy oblíbila a byla jsem hodně zvědavá, jak se jim žije. Náhled do malé řecké přímořské rybářské vesničky v době hospodářské krize, která Řecko skutečně hodně zasáhla, byl velice zajímavý a dodal této jednoduché romanci něco více. Pokud se vám líbil ŘECKÝ SEN určitě si musíte přečíst i MOJI VÁNOČNÍ ŘECKOU SVATBU. Díky ní jsem si odpočinula, na chvíli zapomněla na to, co se děje kolem nás, dostala jsem přesně to, co jsem potřebovala.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Majka1979
20.10.2020

Oproti prvej časti musím povedať, že toto bolo pre mňa sklamanie, čakala som vianočnú atmosféru, pripadalo mi to ako keby sa mali Vianoce skončiť, jednoducho mi tam vadilo veľa vecí, prvá časť úplne skvelá, druhá bola pre mňa úplným sklamaním.