Moje studentská kuchařka

Moje studentská kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259933/mid_moje-studentska-kucharka-i71-259933.jpg 5 4 3

Vyhlášená kuchařka a autorka několika úspěšných titulů o vaření, Helena Rytířová, tentokrát přichází s knihou receptů určenou všem studentům a studentkám, kteří chtějí i na studiích jíst kvalitní a chutná jídla „jako od maminky“. Uvařte si dobroty, které skvěle chutnají, a které si zvládnete připravit v malé kuchyňce na koleji nebo v podnájmu. S obrazovými postupy krok za krokem to zvládnou i začátečníci.... celý text

Mr.Fox
24.11.2018

Co se musí vyzdvihnout, tak především kroužková vazba a styl zpracování. Levá strana recept, pravá strana foto. Pomocí vazby si jednoduše v kuchyni na koleji či malé garsonce ušetříte místo. Text je tisknut psacím písmem na čtverečkovaný podklad, evokuje tak ve čtenáři sešitový recept sepsaný samotným studentem. Velice pěkné a originální. Samotné recepty zatím testuji, ale co jsem měl možnost vyzkoušet, tak vždy vyšlo na pár korun, rychlou přípravu a i jsem si pochutnal. Oceňuji, že obsahuje také polévky a dezerty. Přehledně a jednoduše. Přesně něco takového jsem hledal. Super!

TerkaM
13.01.2016 4 z 5

Není to úplně nejlepší kuchařka, ale rozhodně je pěkně zpracovaná. :)
(Recenze v záložkách.)

Heyhey
09.01.2016 5 z 5

Líbí se mi moc toto zpracování jednoduchých receptů. A autorčin úvod. A taky fotky.

Helena Rytířová
česká, 1951
2014  74%Jsem mrtvý, neplačte
2012  86%Život byl pes
2012  87%Kuchařka pro tebe – báječné recepty krok za krokem
2015  90%Moje studentská kuchařka
2008  100%Nedělní menu

Kniha Moje studentská kuchařka je v