Tajemství krve

Tajemství je prozrazeno - roztleskávačka Olivia a upírka Ivy jsou dvojčata! Teď když Ivy a Olivia řekly svým přátelům, že jsou dvojčata, musí o tom povědět ještě svým adoptivním rodičům. Jenže Ivyin táta se s Olivii nechce ani sejít! Když upírští úředníci zjistí, že Olivia zná pravdu o upírech, požadují, aby absolvovala trojici testů, které prokáží, jestli si zaslouží jejich tajemství znát. A jejda! Jedno je jisté - jestli sestry překonají tohle, pak už překonají všechno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/238849/moje-segra-je-upir-3-tajemstvi-krve-cBF-238849.jpg 4.633

Moje ségra je upír 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

My sister the vampire: Re-Vamped!

Kniha Tajemství krve

JankaV80
29.09.2019

Za mě osobně velmi dobré pokračování načaté série. Děj má stále spád, pořád se něco děje, autorka v tempu rozhodně nepolevuje.
Ve třetím díle se dvojčata Ivy a Olivia pustí do pátrání po svých biologických rodičích. No a protože jsou šikovné a protože je jich na pátrání hodně, děvčata mají kamarádky a Ivy přítele, který za ni stojí, rozhodně se jim podaří vypátrat alespoň to, kdo je jejich otec.
Druhou linií třetího dílu je pak odhalení skutečnosti, že Olivia zná pravdu o upírech. A tak musí postoupit zkoušku, že si zaslouží znát Tajemství krve. Zvládne to? Projde touto zkouškou, když je "jen" obyčejný člověk?
... a já jdu rovnou na daší díl :-)

Orange8knihomol
17.02.2018

Dle mého názoru se v knížce neustále něco dělo. Perfektní pokračování. Líbí se mi, že už v tomto díle se určité věci vysvětlují a dávají do pohybu. Zápletka a celý příběh jsou skvěle vymyšleny. Za mě super série, která ještě zdaleka nekončí a zatím jsem ráda, že jsou přede mnou ještě další díly. Život upírů je v těchto knížkách krásně popsán a to se mě, jako milovnici upírů, moc líbí. Těším se na další příběh;)

Pasadenka
02.07.2017

Závěrečné rozuzlení tak moc láká k tomu začíst se do dalšího dílu. Naštěstí jej nemám momentálně u sebe. :) Opět skvělé, ségry se drží svého pouta, a ještě víc jej prohlubují. Už se těším na to, jak se k tomu všemu postaví pan Vega.

brzda.
22.05.2017

Pěkný konečně jsem se dozvěděla pravdu...

kytka25
25.04.2017

Kniha byla krvavá.

any333
14.07.2016

Prozrazeno je nejen tajemství o sestrách, ale i jejich pravých rodičů. Jen mi ty tři zkoušky připadají v anotaci moc zveličené.

SimčaTvrzová
11.03.2016