Láska kouše

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvojčata se vydávají na cestu do Transylvánie. Olivia je opravdu nervózní, protože se má poprvé setkat se svojí upírskou rodinou – v sázce je hodně. Ještě horší je však to, že bude pryč i na Valentýna a jejímu novému klukovi, slavnému herci Jacksonovi, ani nevadí, že svátek zamilovaných nestráví spolu. Nakonec se však ukáže, že tím, kdo se cítí zcela nepatřičně, je Ivy, ačkoli je obklopená upíry!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292467/laska-kouse-8GZ-292467.jpg 4.719
Série

Moje ségra je upír 6.

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Love Bites, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Láska kouše

Přidat komentář
JankaV80
13.10.2019

I 6. díl této série je moc pěkný a čtivý, stejně jako ty předchozí. Příběh má dvě roviny odehrávající se v době před Valentýnem a na Valentýna. Olivia má pocit, že Jackson Valentina žádným způsobem neřeší a před odjezdem do Transylvánie se s Olivii ani pořádně nerozloučí. Ivy a Olivia odjíždí se svým biotátou, jak ho nazve Olivia, do Transylvánie, aby obě poznaly tátovu část rodiny - hraběnku a hraběte Lazarovi. Mimo toho se setkávají i s upírskou smetánkou - královnou, princem a poznávají, jaké to je patřit do rodu upírů. Velkým překvapením potom je, jaký dárek k Valentínu Jackson pro Olivii vymyslí.
V tomto díle trochu pokulhává skutečnost, že pan Vega má mít několik sourozenců, alespoň o tom byla v předchozích i tomto díle řeč, ale v Transylvánii se se žádným z nich nesetkává, přestože bál upírů na Valentýnapatří k jedněm z větších společenských událostí.

Orange8knihomol
21.02.2018

V této knížce mě překvapil Jackson, jelikož jsem si myslela, že na Olivii zapomněl, ale ukázalo se, že není sobecký, ale dokáže se zachovat gantleman. Příběh se odehrával převážně v Transylvánii a to se mi opravdu líbilo. Konec byl pro mne velice překvapující, nádherný a dojemný. Co všechno lidé i upíři dokáží udělat pro lásku. Valentýnské téma mi přišlo jako dobrý námět a právě období Valentýna dodalo příběhu zamilovanost a lásku.


any333
01.01.2018

Tak tady se upevňoval svazek Olivii a její láasky, navíc jsme poznali, jak to chodí v upírském prostředí. Jsem jediná, koho zaujal charakter prince a jeho chování k sestrám?
A nezlobte se na mě, ale hlavně ten konec už mi připadá trochu ohraný a jako kdyby autorka schválně natahovala sérii, jak jen to jde. Nebo je to tím, že už jsem z tohohle typu příběhů vyrostla. Tohle je ta pravděpodobnější možnost, což ovšem neznamená, že pro mne tato série nebyla příjemná na čtení. Akorát už se hodí pro jinou cílovou skupinu a já s tímhle dílem končím.

brzda.
02.02.2017

Nádherná kniha.

Kacabakata
20.11.2016

Kolik let je Ivy a Olivii ? Nikde jsem to nenašla a nebo jsem to zapomněla :D

pája007
03.08.2016

konec je překvapující.
Doporučuju...

Doporučujeme

Věž úsvitu
Věž úsvitu
Chuť krve
Chuť krve
Skleněný trůn
Skleněný trůn
Dvůr mrazu a hvězd
Dvůr mrazu a hvězd

Autor a jeho další knihy

Sienna Mercer
kanadská, 1956

všech 9 knih autora

Kniha Láska kouše je v

Právě čtených1x
Přečtených35x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených2x
Knihotéce11x
Chystám se číst4x
Chci si koupit9x