Hvězdný sen

Olivia si společně se svým přítelem Jacksonem zahrála ve filmu, i když měla jen malou roli – a navíc jako gothička. A tak nemůže uvěřit tomu, když ji přijde pozvánka, aby se zúčastnila slavnostní premiéry, a dokonce šla po červeném koberci s Jacksonem. Ovšem jedna módní nehoda vše zhatí. A navíc se zdá, že někdo spřádá intriky, aby jí jejího přítele odlákal. A tak musí nastoupit lidsko-upíří dvojčata, aby vše dala do pořádku. Ale podaří se jim to včas?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350319/moje-segra-je-upir-8-hvezdny-sen-Fnl-350319.jpg 56

Moje ségra je upír 8.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno · CooBoo

Star Style

Kniha Hvězdný sen

vzpoměnka
14.03.2018

nemám co dodat tahle série je opravdu boží rozhodně si ji musíte přečíst. Má chytlaví děj a skvělé zápletky a každý díl je něčím úžasný.Opravdu krása

Orange8knihomol
23.02.2018

Knížka byla krásně napsaná a také se opravdu dobře četla. Příběh byl dojemný, dobře napsaný a jelikož mě děj uchvátil a vtáhl do sebe, musela jsem číst neustále dál a dál. Konečně se Olivii splnil její dlouholetý sen... Určitě se hned teď vrhnu na 9. díl a zároveň zatím nejnovější a nejkratší.

Sienna Mercer
kanadská, 1956