Hvězdný sen

Olivia si společně se svým přítelem Jacksonem zahrála ve filmu, i když měla jen malou roli – a navíc jako gothička. A tak nemůže uvěřit tomu, když ji přijde pozvánka, aby se zúčastnila slavnostní premiéry, a dokonce šla po červeném koberci s Jacksonem. Ovšem jedna módní nehoda vše zhatí. A navíc se zdá, že někdo spřádá intriky, aby jí jejího přítele odlákal. A tak musí nastoupit lidsko-upíří dvojčata, aby vše dala do pořádku. Ale podaří se jim to včas?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350319/moje-segra-je-upir-8-hvezdny-sen-Fnl-350319.jpg 4.78

Moje ségra je upír 8.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Star Style

Kniha Hvězdný sen

JankaV80
22.10.2019

Osmý díl, spolu se sedmým dílem, patří k nejslabším v celé sérii. I přesto všechno, je to opravdu zdařilá série pro -náctileté. Olivii se splní velký sen, zúčastní se premiéry k filmu, ve kterém hrála sice malou, ale pro ni velmi důležitou roli (hrála přece ve filmu spolu se svým klukem). Jak už to tak ale vypadá, ve světě filmu všeobecně, se najde minimálně jeden člověk, který ji úspěch a její vztah s Jacksonem nepřeje. Ale od toho je tu její sestra Ivy, aby i pomohla. Prostě dvojčata, jak má být :)

vzpoměnka
14.03.2018

nemám co dodat tahle série je opravdu boží rozhodně si ji musíte přečíst. Má chytlaví děj a skvělé zápletky a každý díl je něčím úžasný.Opravdu krása

Orange8knihomol
23.02.2018

Knížka byla krásně napsaná a také se opravdu dobře četla. Příběh byl dojemný, dobře napsaný a jelikož mě děj uchvátil a vtáhl do sebe, musela jsem číst neustále dál a dál. Konečně se Olivii splnil její dlouholetý sen... Určitě se hned teď vrhnu na 9. díl a zároveň zatím nejnovější a nejkratší.

Sienna Mercer
kanadská, 1956