Hvězdný sen

Hvězdný sen https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350319/bmid_moje-segra-je-upir-8-hvezdny-sen-Fnl-350319.jpg 4 16 6

Olivia si společně se svým přítelem Jacksonem zahrála ve filmu, i když měla jen malou roli – a navíc jako gothička. A tak nemůže uvěřit tomu, když ji přijde pozvánka, aby se zúčastnila slavnostní premiéry, a dokonce šla po červeném koberci s Jacksonem. Ovšem jedna módní nehoda vše zhatí. A navíc se zdá, že někdo spřádá intriky, aby jí jejího přítele odlákal. A tak musí nastoupit lidsko-upíří dvojčata, aby vše dala do pořádku. Ale podaří se jim to včas?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Star Style

DK197
27.02.2023 4 z 5

KNIHA: Tak jo, tenhle díl je dějově rozhodně zajímavější než ten předchozí. Na druhou stranu při čtení si už často nejsem jistá, zda čtu fantasy sérii o upírech, nebo příběhy z Hollywoodu zkřížené s Buckinghamským palácem. A nemůžu se rozhodnout, jestli se mi to líbí, nebo ne. Jestli je to prostě originální, či přitažené za vlasy. Tolik štěstí, co ty holky potkalo... Ale malým holčičkám se to líbit bude a až budou velké, nejspíš budou ujíždět na Kardashiankách... Proto čtyři hvězdičky.

Čtenářská výzva 2023: č. 14 - kniha, která je součástí série

orangerose
15.12.2021 5 z 5

Další díl ze serie moje segra je upír, zábavný, za mně super :)

Týna24
05.08.2021

Nebyla to jedna z nejlepších knížek série, ale byla dobře ukončená, s takovým koncem jsem vůbec nepočítala. Trošku těm dvojčatům závidím, také bych chtěla mít dvojče.

JankaV80
22.10.2019 4 z 5

Osmý díl, spolu se sedmým dílem, patří k nejslabším v celé sérii. I přesto všechno, je to opravdu zdařilá série pro -náctileté. Olivii se splní velký sen, zúčastní se premiéry k filmu, ve kterém hrála sice malou, ale pro ni velmi důležitou roli (hrála přece ve filmu spolu se svým klukem). Jak už to tak ale vypadá, ve světě filmu všeobecně, se najde minimálně jeden člověk, který ji úspěch a její vztah s Jacksonem nepřeje. Ale od toho je tu její sestra Ivy, aby i pomohla. Prostě dvojčata, jak má být :)

vzpoměnka
14.03.2018 5 z 5

nemám co dodat tahle série je opravdu boží rozhodně si ji musíte přečíst. Má chytlaví děj a skvělé zápletky a každý díl je něčím úžasný.Opravdu krása

Orange8knihomol
23.02.2018 5 z 5

Knížka byla krásně napsaná a také se opravdu dobře četla. Příběh byl dojemný, dobře napsaný a jelikož mě děj uchvátil a vtáhl do sebe, musela jsem číst neustále dál a dál. Konečně se Olivii splnil její dlouholetý sen... Určitě se hned teď vrhnu na 9. díl a zároveň zatím nejnovější a nejkratší.

upíři pro dívky

Sienna Mercer