Dvojčata v ohrožení

Dvojčata v ohrožení https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369016/bmid_dvojcata-v-ohrozeni-N5q-369016.jpg 4 15 4

Když stávka hollywoodských scenáristů způsobí, že Olivia nemůže natáčet společně se svým přítelem Jacksonem, rozhodne se, že se pustí do organizování školního plesu, aby přišla na jiné myšlenky. A její dvojče Ivy ji s tím samozřejmě pomůže! Nebo že by ne? Zdá se jí to, nebo Ivy skrývá nějaké tajemství?

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Twin Spins , 2011

DK197
22.08.2023 4 z 5

KNIHA: V češtině zatím poslední vydaný díl má výhodu v tom, že v něčem skutečně připomíná jakýsi závěr. A je to rozhodně jeden z těch lepších dílů. Soustředí se zase více na upíry, místo smetánky a Hollywoodu. Zhltla jsem knížku během pár hodin a byla nadmíru spokojená.

orangerose
18.12.2021 5 z 5

Super díl, škoda že je poslední ,kdyby byl další budu ráda :)

JankaV80
22.10.2019 5 z 5

9. díl je super, už proto, že se v něm neřeší jen Olivie a její hraní u filmu, ale hlavně Ivy a její upírská stránka věci. Kniha má víc linií příběhu - do Franklin Grove přijíždí babička a děda z Transylvánie za dvojčaty (hlavně tedy za Ivy); Olivia se stane předsedkyní školního plesu (jak se ale ukáže, má to i své stinné stránky) a pan Vega bude mít konečně přítelkyni (ono už je to teda naznačené v 8. díle série). Nejhorší na celé té sérii je asi to, že ačkoli v cizině vyšlo pár dalších dílů, vypadá to, že u nás už asi nic dalšího nevyjde :-( a to je to teď tak pěkně rozepsané :-)

Orange8knihomol
24.02.2018 5 z 5

Zatím nejnovější díl, který byl v ČR vydán. Byl naprosto ÚŽASNÝ! Při čtení jsem se rozhodně nenudila, děj byl zábavný, čtivý a místy vtipný, až tak, že jsem se nahlas rozesmála. 10. díl ještě u nás nevyšel a ještě, že ho u sebe nemám, protože bych se do něj bezpodmínečně ihned zakousla... Celá knížka mě mile překvapila, jelikož jsem si myslela, že poslední díly budou takové zdlouhavé, nudné a nezáživné, ale to jsem se zmýlila! V knížce se neustále něco dělo, tedy až na krátké úseky, které jsem prostě jen tak nějak zdolala. Samotná zápletka mě překvapila, ale víc o tom už prozrazovat nebudu, aby jste si popřípadě tento díl mohli přečíst sami. Už se těším na vydání dalšího dílu této naprosto zabijácké, vražedné a krvavé série o lidsko-upířích dvojčatech.

Sienna Mercer
kanadská, 1956
2014  85%Výměna
2015  87%Tajemství krve
2015  83%Skandálzubní
2016  86%Láska kouše
2015  86%Hustoupírský

Kniha Dvojčata v ohrožení je v