Moje rodinné album

Moje rodinné album https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151306/moje-rodinne-album-151306.png 5 2 3

Druhá interaktivní kniha Evy Chupíkové je určena všem dětem, které rády vystřihují, nalepují a vytvářejí si vlastní deníčky či zápisníky. Je ale také pro všechny rodiny, které rády tráví společné chvíle, mají spoustu zážitků, příležitostí k setkávání a hromadu fotografií. Děti si spolu se „svými“ dospělými budou moci vytvořit jedinečné fotografické album a dozvědět se o sobě a své rodině něco víc.... celý text

carcassonna
carcassonna
30.01.2017 5 z 5

Nie je klasická kniha s textom, ale je to veľmi pekná, záznamová kniha s ilustráciami
a inštrukciami, do ktorej si môžu deti nalepovať, vpisovať, kresliť a vo výsledku je z toho zaujímavý fotoalbum - kronika.

02.03.2015 4 z 5

Hezké pro děti, které baví vytvářet, lepit, zapisovat. Maminka obtiskne své rty, věnuje pramínek vlasů.. a na oplátku se dozví, co si o ní její dítě myslí. Pokud jí tedy dá přečíst, co si zapsalo. A zrovna tak tatínek, prarodiče a ostatní příbuzní. Takový deníček pro děti v 1.-2. třídě.

25.11.2014 4 z 5

Včera jsme knihu otevřely a hned se nám zalíbila. Dcera (7let) je z ní nadšená, hned se do ní pustila. Jsem docela zvědavá, jak si ji bude vytvářet, co tam o celé naší rodině napíše. Už mi říkala, že bude potřebovat otisk mého prstu a rtů, pramínek vlasů..

Kniha Moje rodinné album je v