Moje paličaté IQ

Moje paličaté IQ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34406/moje-palicate-iq-34406.jpg 4 81 11

Román o současné mladé ženě. Autor sleduje životní osudy hlavní hrdinky od jejích studentských let až do doby, kdy jako vdaná žena a matka je nucena řešit velice vážné problémy.

Lenka4
25.03.2024 4 z 5

Pěkná připomínka života na sklonku socialismu a v počátcích 90. let minulého století, kdy se do podnikání pouštěli i různí podnikavci bez skrupulí.

Mikiem
22.12.2023 odpad!

Tak tahle kniha mě vůbec nebavila určitě píše i lepší, dávám minus

Ála1968
03.11.2023 3 z 5

Trošku jiný styl psaní než na jaký jsem zvyklá,ale nebylo to špatné

Isew
23.07.2023 4 z 5

Tohle bylo příjemné překvapení. Autor autenticky popsal dobu socialismu, divokých devadesátých let i toho, jaká tato překotná doba a zejména období, kdy vydělat velké peníze nebyl problém, měla vliv na charaktery lidí a vztahy. Velmi čtivé. Obálka knihy je však naprosto děsivá a plně odráží divoká devadesátá léta. Shrnu-li to, jsem spokojená a knížku pro ty, kteří chtějí vědět, jak to tady přibližně vypadalo v době upadajícího socialismu a překotně se rozvíjejícího kapitalismu (s absencí pevného právního prostředí), doporučuji jako studijní materiál.

Květinka008
31.03.2023 5 z 5

Zajímavá a poutavá knížka. Částečně "Lanczovka" pro náctileté, částečně román pro odrostlé holky. Propracovaný, postupně se rozvíjející a zajímavě popisující porevoluční situaci v Čechách. Bohužel té době odpovídá i děsná obálka a název, které ke čtení nelákají. Doporučuju to překonat!

JancaMia
21.08.2021 5 z 5

Román ze života, mladá žena od rodiny glosuje svůj život . Jde o životní a pracovní úspěchy se všemi nástrahami .

anezur33
09.10.2019 4 z 5

Když jsem byla mladá,četla jsem plno knížek od Stan.Rudolfa.Zkusila jsem tuto a byla dobrá.

markyticka
24.02.2019 4 z 5

Během dospívání jsem četla knihy od Stanislava Rudolfa - Nebreč Lucie a Kopretiny pro zámeckou paní. Teď jsem sáhla v knihobudce po této knize jen proto, že mne překvapilo, že vychází i novější knihy od tohoto autora. Knihu jsem přečetla během dne a půl a docela mne chytla. Tentokrát se neřešily problémy puberťaček, ale dospělá žena shrnula svůj dosavadní život. Jako by ten příběh psal sám život a ne spisovatel...

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Zajímavá kniha. Čte se hezky.

ellyem
14.03.2017 4 z 5

Knížku jsem četla před cca třemi lety a moc se líbila. Byla taková ze života. Ráda bych si ji přečetla znova, určitě bych ji vnímala jinak :)

kika 13
27.01.2013 3 z 5

Zajímavý román o dívce a pak o ženě která vidí své starosti jinak,než v mládí.

Kniha Moje paličaté IQ je v