Moje nejmilejší pohádky

Moje nejmilejší pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58106/moje-nejmilejsi-pohadky-58106.jpg 4 17 9

Klasická vyprávění pro naše nejmenší, pohádky pohádkových klasiků H. Ch. Andersena a bratrů Grimmových jsou velmi pěkně ilustrovány, velmi luxusní zpracování knihy. Červená karkulka, Vlk a sedm kůzlátek, Bratříček jelínek, Tři malá prasátka, Popelka, Ošklivé káčátko, Paleček, Husopaska a mnoho dalších pohádek.

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Mes contes de toujours

mataaskorice
11.01.2024 2 z 5

Po této knížce čas od času sáhneme. Díky celostránkovým barevným obrázkům se jí nedá upřít atraktivita pro dětského čtenáře. Nicméně text se mi nelíbí vůbec. Hutný, osekaný, zkratkovitý, značné zjednodušení občas naruší návaznost děje. Knížku vlastníme, čteme ji, ale i v naší knihovně najdeme zcela jistě řadu nesrovnatelně lepších dětských knih.

lis-elis
01.01.2024 5 z 5

Většinu pohádek mé děti znají z jiných knížek, takže stručnější text nevadil. Ovšem ilustrace jsou úžasné. Děti teď podle nich vypráví pohádky mě :-)

adabraz
26.04.2023 4 z 5

Jak název napovídá, tahle kniha pro mě byla opravdu nejmilejší když jsem byla malá. Moc krásné ilustrace.

Vendyorit
29.12.2022 1 z 5

Ilustrace nadherne, ale text bohuzel otresny. Takova skoda. :(

MissiPippi
21.01.2022 3 z 5

Ilustrace nádherné, doprovodný text velmi bídný. Lepší vyprávět zpaměti po svém podle obrázků. Kvalita papíru na nenechavé dětské ručky taky nebyla nejlepší volba. Bohužel musím dát průměrné hodnocení, bez textů by hodnocení dopadlo mnohem lépe.

téravokudlaná
05.02.2021

Pěkné, zábavné pohádky pro děti

svetlana987
09.11.2020 5 z 5

Krásné ilustrace, dětem (2 a 5 let) se moc líbí.

Ishir
06.12.2018 5 z 5

Úžasné pohádky

radus
23.10.2015 4 z 5

Kniha obsahuje 26 pohádek a spoustu nádherných ilustrací.

Autorovy knížky

Nathalie Monnin
francouzská, 1967
2009  79%Moje nejmilejší pohádky

Kniha Moje nejmilejší pohádky je v