Jsou mi 3 roky

Jsou mi 3 roky https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74669/jsou-mi-roky-74669.jpg 4 3 2

Moje narozeniny série

Knížka je určená pro děti, které právě oslavily 3. narozeniny. Čtyřdílná série Moje narozeniny je navržena pro oslavu narozenin dětí od jednoho do čtyř let věku. Ke každému věku se vztahuje vždy jedna barevná kniha. Tato unikátní leporela jsou nejen hračkou, ale také pomůckou, která děti seznamuje s číslovkou představující jejich věk hravým a zábavným způsobem. Názorně naučí děti ukázat, kolik jim je let. Leporela obsahují barevné ilustrace a jsou opatřeny "magickými očky" - otvory - které děti překvapí i zaujmou. Ilustrace v knihách jsou vždy uzpůsobeny věku, pro který jsou určeny.... celý text

Varjohukka
Varjohukka
25.07.2020 3 z 5

Pro tříleté děti už mi to přišlo moc jednoduché a o ničem, ani dcerku to moc nebavilo.

M-arta
M-arta
10.12.2017 5 z 5

Počtářovy začátky - vtipně řešená 4 dílná série leporel, ve kterých je potřeba živě dotvářet obrázky prostrkáváním prstů připravenými otvory. Na každý rok dítěte jedna knížečka s praktickým procvičováním jedné číslovky (samozřejmě určitě není nutné čekat celý rok na další knížku - i když pojmout to lze i tak).

leporela

2010  80%Je mi 1 rok