Moje maminka je nejsilnější na světě

Moje maminka je nejsilnější na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404518/bmid_moje-maminka-je-nejsilnejsi-na-svet-czN-404518.jpg 4 22 8

Věnováno všem maminkám. Medvídkova maminka má velikou sílu — je ze všech maminek na světě nejsilnější. Představte si, že unese všechny jeho poklady, které méďa venku nasbírá. A že jich je! A taky je moc hodná. Ochotně pomůže všem svým kamarádům i známým — zebře s nákupem, slonovi s kobercem, a poradí si dokonce i s piánem paní Plameňákové! Je prostě úžasná. Ale i ten největší silák si někdy musí odpočinout — a i ta nejsilnější maminka občas potřebuje, aby někdo pomohl jí… Roztomilá obrázková knížka plná zvířátek a legračních situací potěší děti i jejich rodiče. Zábavný a zároveň dojemný příběh o vztahu dítěte a rodiče doprovázejí půvabné barevné ilustrace. Pro děti od dvou let.... celý text

Pohádky , Pro nejmenší

Vydáno: , Host

The strongest mum , 2018

dancadragneel
07.10.2023 4 z 5

Moc krásná a milá pohadka.

Briv
22.01.2023 3 z 5

* I když je poselství knížky pěkné, tak mě moc nezaujala. Myslím, že na vině budou ilustrace, protože některé předměty jsem nedokázala bez nápovědy v knížce identifikovat. Synovi se celkem líbila, ale není to z těch, které by si chtěl prohlížet pořád znovu. Každopádně hned po přečtení hledal činnost, se kterou by mi mohl pomoci :).

rreegg1
17.09.2022 3 z 5

Knizku jsem zvolila na doporuceni projektu Bookstart pro deti.
Vypujcila jsem, dle ilustraci a tloustky (par stranek) knihy jsem neocekavala nic extra (moderni detske knihy s podobnymi ilustracemi mi vubec nesedi, ale je mozne, ze detske hlavicky je vnimaji jinak ).
Stale jsem si v prubehu cteni rikala: Tak tohle me fakt nebere. Ale konecna pointa byla dobra a hlavne mi v tu chvili strasne sedla, jelikoz mam momentalne materske obdobi, kdy jsem presne neco takoveho strasne potrebovala slyset (ze v tom zadna mama neni sama, dokonce ani pani medvedova ne:). Plno veci a ukolu se kupi a deti k tomu pridavaji dalsi a dalsi bez jakekoliv snahy pomoci, tak jednou muze dojit k tomu, ze se vse zhrouti, kdyz se naklada moc. Je fajn to touhle formou nejak predat detem, ale nejsem si jista, zda deti maji kapacitu tuhle skrytou parabolu uplne pochopit. Treba jo a treba i dele nez 10 sekund po precteni. Uvidime:) Detem se kniha asi libila a jsem zvedava jestli si deti pred spanim knizku vyzadaji znovu.
Precteno za 10 minut

EvikU.
29.11.2021 4 z 5

Host je pro mě nakladatelství u kterého vím, že se mi kniha bude líbit. Vydává samé knihy, které se mi čtou úplně sami. Tuhle knihu jsem si vybrala i proto, že byla v akci. No a je taková miloučká, že ji pochopí i malé dítě. Moc nás bavila, kabelku nebo tašku mám také plnou dcerčiných pokladů a i maminka přestože je nejsilnější v očích dítka, musí někdy odpočívat a musí se jí pomáhat. Knihu určitě mohu doporučit.

Metla
23.09.2019 4 z 5

Milé děti, maminkám (a všeobecně ostatním) je třeba pomáhat. Jednoduché poselství je doplněno malůvkami ve stylu "to bych zvládla lépe". Nepřeháním, ta jakoby dětská malba vodovkami se mi nelíbí, na druhou stranu je vše uděláno hravě, takže potěr ve věku 2-5 let hltá očima množství prvků, zkoumá, vyhodnocuje, ptá se (leckdy je možno předměty identifikovat jen díky přiloženému textu). Načrtnu "Nejsilnější mamince" tři hvězdy a čtvrtou dám za dcerku, která si knížku vypůjčila už podruhé. 70%

Efča59
23.07.2019 3 z 5

Dětská kniha o tom, že my mámy nemáme super schopnosti a taky potřebujeme někdy odpočívat. Námět mi přišel super, ale kniha celkově mě moc nenadchla. Malé se ale líbila moc, četly jsme ji měsíc každý večer pořád dokola, takže hlavně, že se líbí dětem a něco jim i předá.

bibi.r
23.05.2019 3 z 5

Mám ráda zajímavé, originální a netradiční příběhy i ilustrace, ale bohužel tohle mi nesedlo.

honeybee
01.03.2019 5 z 5

Krátký příběh, který v sobě však skrývá velké poučení nejen pro nejmenší, ale i pro jejich rodiče. Dceři, skoro 4 roky, se kniha velmi líbila. Ilustrace jsou krásné, pestrobarevné a veselé, děti jistě zaujmou.

maminka

Autorovy knížky

Nicola Kent
anglická
2019  82%Moje maminka je nejsilnější na světě

Kniha Moje maminka je nejsilnější na světě je v