Moje klasické hudební nástroje

Moje klasické hudební nástroje https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426400/bmid_moje-klasicke-hudebni-nastroje-7oh-426400.jpg 5 6 3

Milujete hudbu a chcete svou vášeň předat i svým dětem? To je dobře. Hudba je téměř jako kouzlo dokáže člověka přenést do nejrůznějších světů a způsobovat v těle veselé i smutné pocity. Ale hudby by nebylo, kdyby nebylo hudebních nástrojů, muzikantů, kteří na ně hrají, a skladatelů, kteří pro ně píšou skladby. S těmi všemi se v této zvukové knížce seznámíte. Jsou tam nástroje strunné, klávesové, bicí i žesťové. Autoři klasické hudby jim napsali krásné melodie, jejichž úryvky si můžete poslechnout na každé dvojstraně. Pestré ilustrace doplňují stručné informace o nástrojích, skladbách nebo technice hry. Kniha je tak skvělým interaktivním seznámením s bohatým světem klasické hudby.... celý text

Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

Mes instruments de musique classique

lentilka_007
lentilka_007
13.07.2023 4 z 5

Jediné, co mě u Svojtky prudí jsou ta zvířata. Knížky by mohly fungovat dobře i kdyby aktéry byli lidé. Nebo ať tedy aspoň není myš zelená.

wiix
wiix
21.06.2021 5 z 5

Ja a teda aj moje dietko, sme z tejto knihy paf. Ide nonstop, tancuje na ňu, sleduje obrázky, hudba je akurát hlasitá a neobsahuje nevkusné a dráždivé elektronické zvuky. Celé je to takè milé a poučné a ja isto objednávam aj Mozarta a Klasickú hudbu.

michhy
michhy
28.05.2020 5 z 5

Zvířátka hrají na hudební nástroje. Nahrávky jsou velmi pěkné, zvuk realistický.

leporela pro nejmenší

Autoři knihy

Emilie Collet
francouzská
Séverine Cordier
francouzská

Kniha Moje klasické hudební nástroje je v