Moje báječná žena

Moje báječná žena https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463495/bmid_moje-bajecna-zena-aJX-463495.jpg 4 100 31

Každý pár má své tajemství. Tím naším je vražda. Náš příběh je prostý. Poznal jsem úžasnou ženu, narodily se nám dvě děti, pořídili jsme si velký dům. Poznali jsme všechny svoje tajné sny i temné stránky. A pak jsme se začali nudit… Jsme sousedé, které rádi pozvete na večeři. Protože nás dobře neznáte. Vlastně nás neznají ani naše děti. Možná neznáme ani jeden druhého. Celé město teď se zděšením sleduje, kdo se stane další obětí sériového vraha. Vím jen, že moje báječná žena jí rozhodně nebude.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

My Lovely Wife , 2019

kalinkacz
28.05.2021 4 z 5

Tak tohle tu ještě nebylo! Přiznám se, že takto zvláštní thriller jsem ještě nečetla... Prvních 100 stran je hodně zmatených, nevíte kdo je kdo a proč se děje to, co se děje... Byla jsem překvapená, že děj plynul trošku pomaleji než jsem u tohoto žánru zvyklá, ale tím, jak mě příběh zaujal jsem i přesto nemohla přestat číst... Na konci jsem jednu zápletku odhadla, ale celkově musím říct, že jsem spokojená a po delší době jsem četla napínavý a originální thriller...

ArwenAragorn
24.05.2021 4 z 5

70%
Ten nápad mezi námi poletoval už nějakou dobu. Poprvé jsme o tom mluvili na silvestrovském večírku, kde jsme z legrace vybírali naši potencionální oběť. Podobnou konverzaci jsme spolu měli v průběhu dalších několika měsíců, až do chvíle, kdy jsme začali společně vybírat ženy na internetu. Bylo to pro nás takové afrodiziakum.

Tohle byla dobrá volba! Na prvotinu hodně dobré. Napínavé čtení, originální námět, výborná zápletka a závěr. Manželé psychopati. Jenom by mě zajímalo, jak se ve skutečnosti jmenoval manžel. To nám autorka zatajila.
Přečtěte si tento psychologický thriller, myslím, že se vám bude líbit.

TessaJean
23.05.2021 4 z 5

Velmi poutavý styl psaní, kniha mě moc bavila... za mě spokojenost:)

attila1
13.05.2021 4 z 5

Ze začátku jsem se musela prenest přes odpor k matce a otci a pak jsem se od knížky nemohla odtrhnout.

KarolínaKájink
10.05.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, sice se to ze začátku trochu táhlo a autorka skákala od jednoho děje k jinému, ale ve výsledku to bylo úžasné. Vřele doporučuji

plamínek21
06.05.2021 4 z 5

Za fasádou spořádané manželské dvojice ke které byste chtěli přijít na odpolední čaj se skrývá zlo.
Zdařilý debut - čtivě popsaný zajímavý námět.
Hlavní hrdinka se jmenuje Millicent a pokud někdo zjistí, jak se jmenuje hlavní hrdina a současně vypravěč příběhu, dejte mi prosím vědět. :-)
Během četby jsem si uvědomila, jak je jméno důležité a co všechno si podle něj o člověku dokreslujete.

JustWomen
13.04.2021 odpad!

Parodie na thrillery ...

Heli20
12.04.2021 5 z 5

Kniha mne velice bavila, naprosto mne fascinoval kontrast mezi úplně běžným normálním rodinným životem a tajemstvím obou manželů. Ke konci měl příběh pěkný spád. Jsem moc ráda, že kniha dopadla tak, jak dopadla už kvůli dětem.Skoro tomu ale jeden nemohl uvěřit.Těším se na další knihy od autorky.

aydam
03.04.2021 5 z 5

Zdařilá napínavá prvotina, která se obešla bez nelogických situací.
Jsem rád, že žena z obálky koresponduje s ústřední postavou - Millicent.
Zajímavostí je, že po celý příběh zůstává vypravěčovo jméno utajeno.

Ivuska.09
30.03.2021 3 z 5

Mně tato kniha nepřišla tak špatná. Tajemství mezi manželi, které postupně graduje. To je téma mnoha knih. Přesto je tady něco jinak. Určitě mohu říct, že příběh nemá hluchá místa. Já jsem byla zvědavá, kam to všechno směřuje a čtení mě bavilo. Ano, četla jsem i lepší thrillery, ale také mnohem horší.

mysterygirl
27.03.2021 3 z 5

Kniha naprosto o "nicem". Nejak jsem nepochopila smysl toho pribehu a vubec toho, jak to nekdo muze napsat a vydaji mu to..docetla jsem, jen abych vedela, proc se to vubec delo, coz jsem se stejne nedozvedela

thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2021  80%Moje báječná žena

Kniha Moje báječná žena je v