Návrat na vinici

Faith Hollandovou nechal její snoubenec stát u oltáře, takže bylo jen logické, že ze svého rodného městečka raději s hanbou utekla. Nyní - o trochu starší a moudřejší - je připravená se na vinici Blue Heron vrátit a čelit duchům minulosti. Tamní červené víno ostatně za návrat stojí. První, s kým se opětovně setká, naštěstí není její bývalý snoubenec..., ale jeho bývalý nejlepší kamarád Levi. Faith si na něj celé roky nevzpomněla, zato teď se nemůže dívat nikam jinam než do jeho zelených očí. Jenže on byl také tím, kdo pomáhal před lety zničit její svatbu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314300/big_navrat-na-vinici-y0v-314300.jpg 4.2302

Modrá volavka 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Best Man, 2013

Kniha Návrat na vinici

suzanne1997
01.05.2021

Za mě tahle kniha vážně ne. I přes sympatie k hrdinům, kteří si mě okamžitě získali, ubihal příběh doslova hlemýždím tempem. Knihu jsem četla asi týden a k jejímu otevření jsem se musela doslova nutit. První polovina byla prostě nudná a druhá až příliš zkrácená. Na druhou stranu autorka vykresluje prostředí moc pěkně a kniha nepostrádá zápletku. Mne však příliš neoslovila a do ruky už ji nevezmu.

Raislin
25.02.2021

Krásný příběh! Kniha se skvěle četla. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala! Takže rozhodně stojí za přečtení!

allyska
16.02.2021

Tak tohle byl skvělý oddych u knížky. Jakmile se Faith vrátila domů, perfektně se to rozjelo. Sedl mi styl psaní autorky a potěšil mě humor. Jsem ráda, že zde nebyly přes půl knížky postelové scény, ale skvělé jiskření mezi hlavními hrdinami, třeba před jejich první pusou v přítomnosti. No a dialogy a myšlenky Leviho, paráda.

pollyn
27.07.2020

Moc milé, nečekaně vtipné a ne úplně prvoplánové.
Čekala jsem, že snoubenec bude rázem negativní postava, hajzl. A ejhle?
Postranní linky s otcem a prarodiči byly kouzelné :-)
Líbilo se mi prolínání do minulosti i pohled z mužské strany.
Trochu víc prostoru v knize by Levimu a jeho postavě prospělo.

petulkapeta
25.06.2020

Přiběh Fait byl trošku smutny hlavně ze začatku,pak i vesely a to bylo super a jak ji zastavil Levi za rychlost...to jejich popichovani mě bavilo a přiběhy tehle rodiny no těšim se na ně...pěkne oddechove čtení :)

Ivet1990
06.05.2020

V knize se najde pár vtipných momentů, ale to je tak nějak vše. Chvílemi mě kniha opravdu bavila číst, ale byly tak chvíle kde jsem se nudila.

happy19
20.04.2020

Slibný začátek knižní série pro romantickou dušičku;-)
Hlavně upoutá vtipem a krásným prostředím okolo vinařství..
A Levi ehm,ehm takové já můžu..neopracovaný diamant,-*

sofie92
05.04.2020

Kniha byla hezká, vtipná jen tedy ubiram jednu hvězdičku za posahane lidi na mě jich bylo moc :D ,( Lorena, Pru a sousta dalších kterých si nepamatuji jména)