Návrat na vinici

Návrat na vinici https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314300/bmid_navrat-na-vinici-y0v-314300.jpg 4 324 90

Modrá volavka série

Faith Hollandovou nechal její snoubenec stát u oltáře, takže bylo jen logické, že ze svého rodného městečka raději s hanbou utekla. Nyní - o trochu starší a moudřejší - je připravená se na vinici Blue Heron vrátit a čelit duchům minulosti. Tamní červené víno ostatně za návrat stojí. První, s kým se opětovně setká, naštěstí není její bývalý snoubenec..., ale jeho bývalý nejlepší kamarád Levi. Faith si na něj celé roky nevzpomněla, zato teď se nemůže dívat nikam jinam než do jeho zelených očí. Jenže on byl také tím, kdo pomáhal před lety zničit její svatbu...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Best Man , 2013

Ála1968
Ála1968
11.03.2024 5 z 5

Nádherný romantický příběh, já myslím, že i docela uvěřitelný. Já si to užila.Moc se těším na další díly,

dooky
dooky
20.10.2022 5 z 5

Byla tam romantika, humor, trochu smutku, ale hlavně palec nahoru za překlad. Moc hezky se mi to četlo.

moma08
moma08
26.07.2022 5 z 5

Tohle bylo prostě WAU!!!
Na knihu jsem narazila náhodou, když jsem viděla, že jí ohodnotili pár mých oblíbenců a naštěstí se dala půjčit v knihovně.
Takže dopoledne jsem si ji vyzvedla a jakmile jsem se začetla, tak jsem prostě nemohla přestat.
Tenhle příběh měl snad všechno, humor, romantiku, trošku nádechu erotiky a trochu smutku.
Nakonec po přečtení jsem usoudila, že si jí musím koupit.

narisa
narisa
21.07.2022 5 z 5

(SPOILER) To bylo tak...skvělé. Nádherný hořkosladký příběh. A to jsem vůbec nečekala, jak se u něj zasměju. Tedy hlavně v první půlce. Faith byla fakt číslo. Třeba jak se zasekla v okně, smála jsem se, až mi tekly slzy. A pak naopak části, kdy to bylo opravdu smutné, třeba s její maminkou. Rodina Faith byla taky fakt síla. Ze začátku jsem si říkala, že ta holka fakt nemá štěstí na chlapy, jeden horší než druhý, ale nakonec se jí to povedlo - Levi byl úžasný. Škoda, že si to vzájemně neuvědomili dříve. Ty pohledy do minulosti lecos objasnily.
Byl to opravdu krásný romantický příběh, z úžasného prostředí vinic, malého městečka a krásné přírody.
Vřele všem doporučuji. A těším se na další díl.

Ralemo
Ralemo
23.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Za mě nádherný a zajímavý příběh. Moc hezky napsané, sice je kniha dlouhá, ale rychle utíká. Faith jsem si vážně oblíbila, prošla si peklem poté co se dozvěděla u oltáře. Každopádně se nevzdala a žila dál a nakonec pro ni příběh skončil nejlépe jak mohl. Levi byl láska na první pohled, drsňák, který skrýval svoje city a ještě k tomu policista. Moc hezké bylo propojení s rodinou, je vidět, že rodina je základ a dobré vztahy jsou v životě nejvíc co můžete mít.

suzanne1997
suzanne1997
01.05.2021 2 z 5

Za mě tahle kniha vážně ne. I přes sympatie k hrdinům, kteří si mě okamžitě získali, ubihal příběh doslova hlemýždím tempem. Knihu jsem četla asi týden a k jejímu otevření jsem se musela doslova nutit. První polovina byla prostě nudná a druhá až příliš zkrácená. Na druhou stranu autorka vykresluje prostředí moc pěkně a kniha nepostrádá zápletku. Mne však příliš neoslovila a do ruky už ji nevezmu.

Raislin
Raislin
25.02.2021 5 z 5

Krásný příběh! Kniha se skvěle četla. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala! Takže rozhodně stojí za přečtení!

allyska
allyska
16.02.2021 5 z 5

Tak tohle byl skvělý oddych u knížky. Jakmile se Faith vrátila domů, perfektně se to rozjelo. Sedl mi styl psaní autorky a potěšil mě humor. Jsem ráda, že zde nebyly přes půl knížky postelové scény, ale skvělé jiskření mezi hlavními hrdinami, třeba před jejich první pusou v přítomnosti. No a dialogy a myšlenky Leviho, paráda.

pollyn
pollyn
27.07.2020 4 z 5

Moc milé, nečekaně vtipné a ne úplně prvoplánové.
Čekala jsem, že snoubenec bude rázem negativní postava, hajzl. A ejhle?
Postranní linky s otcem a prarodiči byly kouzelné :-)
Líbilo se mi prolínání do minulosti i pohled z mužské strany.
Trochu víc prostoru v knize by Levimu a jeho postavě prospělo.

petulkapeta
petulkapeta
25.06.2020 5 z 5

Přiběh Fait byl trošku smutny hlavně ze začatku,pak i vesely a to bylo super a jak ji zastavil Levi za rychlost...to jejich popichovani mě bavilo a přiběhy tehle rodiny no těšim se na ně...pěkne oddechove čtení :)

Ivet1990
Ivet1990
06.05.2020 3 z 5

V knize se najde pár vtipných momentů, ale to je tak nějak vše. Chvílemi mě kniha opravdu bavila číst, ale byly tak chvíle kde jsem se nudila.

happy19
happy19
20.04.2020 4 z 5

Slibný začátek knižní série pro romantickou dušičku;-)
Hlavně upoutá vtipem a krásným prostředím okolo vinařství..
A Levi ehm,ehm takové já můžu..neopracovaný diamant,-*

sofie92
sofie92
05.04.2020 4 z 5

Kniha byla hezká, vtipná jen tedy ubiram jednu hvězdičku za posahane lidi na mě jich bylo moc :D ,( Lorena, Pru a sousta dalších kterých si nepamatuji jména)

jitka7
jitka7
25.03.2020 4 z 5

Mě se celá tahle série líbila. Sice jsou všechny knihy podobné, ale i tak. Krásný příběh. Nedovedu si představit tohle v reálu, to musí být mazec. A Levi, to je prostě pořádnej chlap.

pip11
pip11
12.03.2020 3 z 5

Celkově to byl pěkný příběh o přátelství a lásce. Pouze jsem se snažila do knihy začíst poměrně dlouho.

Lofda
Lofda
05.03.2020 5 z 5

Výborně napsaná oddechovka (souhlasím s Bezzink, připomíná mi stylem oblíbenou Susan Elizabeth Phillips).. Sedlo mi tentokrát snad úplně všechno. Nevtíravá romantika, trochu bláznivá hlučná rodina, hrozně mě bavila nejstarší Pru ;-) Líbil se mi jejich pes, bavilo mě to, dojalo.. Nenapíšu nic co už by tady nezaznělo, takže končím a vrhám se na další díl..
Vlastně jednu výtku mám - kdo proboha vybíral obálku??.. Tady odpovídá popisu možná jen ta vinice :-(

oskarina
oskarina
01.02.2020 4 z 5

Knížka me bavila, každopádně tam neco chybělo. Dala bych spíše 3,5*. Další díly si s nejakou pauzou nejspíš přečtu také, protože me zároveň zajímají další osudy rodiny.

Peetullka
Peetullka
12.01.2020 3 z 5

Neurazí a ani nenadchne.

Mejsii
Mejsii
12.01.2020 4 z 5

Jako oddychova knizka poslouzi dobre.

Petrush
Petrush
05.01.2020 2 z 5

Jak už to u těchto knížek bývá, bylo celkem brzy jasné, kam to směřuje. A docela se to táhlo, než to tam dospělo.

láska humor víno pro ženy milostné romány romantika vinařství romance

Kristan Higgins
americká, 1965
2016  84%Návrat na vinici
2019  82%Ve tvých snech
2017  84%Dokonalá partie
2018  82%Šance na štěstí
2019  80%Tak hodně štěstí

Kniha Návrat na vinici je v