Modrá půlnoc

Modrá půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57318/modra-pulnoc-57318.jpg 3 28 7

Max Freeman série

Svůj starý život skončil Max Freeman v osudný okamžik, kdy při přestřelce na filadelfské ulici zabil v sebeobraně 12letého chlapce. Ještě té noci odešel od policie a uchýlil se do samoty na okraji floridských močálů, kde se zodpovídá pouze démonům svého ztrápeného svědomí. Pak jednou najde v řece mrtvolu dítěte a to mu odsouvanou minulost znovu zpřítomní. Freeman se zaplete do zločinu, který je záhadou pro místní policii i pro FBI. Starousedlíci z močálů jej považují za podivína a pro oficiální místa se stane podezřelým. Když zmizí další dítě, všichni se zaměří na něj - a bývalý policista, jenž se potýká se vzpomínkami na dávnou filadelfskou půlnoc, ví, že nemá jinou možnost než sám dopadnout vraha... ... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

The Blue Edge of Midnight , 2002

Peta1607
30.05.2019 3 z 5

Taková průměrná detektivka. Pro mě její největší kouzlo spočívalo v popisu Everglades, ten jsem si užívala o to víc, protože jsem měla příležitost tento národní park navštívit. Takže můžu doporučit jako odpočinkové čtení.

michimuller
30.04.2018 4 z 5

Příběh z močálů a bažin z extrémního prostředí mě jednoduše bavil. Nic průlomového, ale poctivě odvyprávěný příběh. Na můj vkus tam mohlo být daleko víc emocí, ale protože to byl u mě naprosto náhodný výběr, předčilo to mé očekávání.

LeDock
29.04.2018 3 z 5

O zameniteľnosti a priemernosti knihy asi najlepšie svedčí to, že až keď som bol niekde v jej polovici, došlo mi, že som ju už pred niekoľkými rokmi čítal. O napínavosti asi najlepšie svedčí to, že som ju i napriek tomu dočítal aj druhýkrát.

Aleh
17.12.2016 4 z 5

I vyšetřovatelé zločinů jsou jenom lidé s obyčejnými starostmi, radostmi, ale také třeba i s velkým trápením. Jako Max Freeman. Dostihla ho zaviněná smrt malého 12letého chlapce. Odešel od policie, usídlil se v krajině nádherné divoké přírody a žil sám. Nakonec se však k vyšetřování sám po letech vrací. A znovu možná právě proto, že na počátku je nález mrtvoly malého dítěte. A obětí bude víc.

jarin58
21.10.2015 4 z 5

I když má kniha slabé hodnocení u mne boduje..

laklom53
08.04.2013 2 z 5

Nic moc,nemohl jsem ji dočíst.

WEIL
02.07.2011 2 z 5

Lehké čtení, ale rutinérsky odvedené spisovatelské řemeslo.

Jonathon King
americká