Modrá krev

Modrá krev https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231126/bmid_modra-krev-AYi-231126.jpg 4 305 49

Dívčí tajemství série

Viktorie odjíždí na jazykový prázdninový pobyt do Anglie. Snobská dcera jejích hostitelů se na první pohled tváří mile, ale svým přátelům ji líčí jako husičku, které čouhá sláma z bot. Viktorie se cítí osamělá a nešťastná. Vidí, že okolí o ni nestojí a dává jí to najevo. Když se jí do ruky dostane starý deník, který si před více než sto lety psala princezna Philippa, vše se změní. Viktorie se ocitá v její kůži a začíná odhalovat strašlivé tajemství, které je v deníku ukryto. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti a stala se součástí jakéhosi ďábelského plánu?... celý text

OvesaCZ
06.05.2021 3 z 5

Kniha byla zatím nejhorší z celé série. Bylo pro mě velmi chaotické to jak z ničeho nic začal mluvit někdo cizí. Bohužel moc nevím jak hodnotit.
Víckrát bych si tuto knihu nepřečetla.

petula0830
19.01.2021

tato kniha byla na začátku o něco méně zajímavější než ty předešle, ale i přesto jsem to přečetla na jeden nádech a nemohla jsem uvěřit jak to skončilo... bylo to neuvěřitelné, to jak se k ní plížil až byl tak blízko a já jsem se do toho tak vžila že jsem se cítila jako ona

Mango934
10.06.2019

Četla jsem jen asi do půlky, protože mě to přestalo bavit. Ty první díly byly docela fajn. První se mi líbil. Druhý taky ale o trochu míň a tenhle se mi nelíbí vůbec
Bohužel...

šneki
28.04.2019 3 z 5

Po druhém přečtení trochu slabší, ale stále zajímavá zápletka.

Holanka
08.02.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Byla tajemná a zároveň řeší problémy, s kterými se setkávají asi všechny holky věku hlavní hrdinky. I když se mi tahle kniha líbila, musím přiznat, že Dotek anděla od tohoto autora mám raději. Jinak knihu doporučuji, je velmi dobrá na zkrácení dlouhé chvíle. :)

SknihouVrukách
07.06.2018 3 z 5

Zatiaľ najhorší diel tejto série. Začiatok sa strašne vliekol, nemohla som sa za čítať. Postavy pre mňa neboli zaujímavé. Druhá polovica tiež celkom nudná. Zápisky z denníku ma tiež veľmi nebavili. Maniaka som odhadla. Záver bol celkom napínavý, ale bolo mi jasné, že to skončí happy endom. Prvá kniha, ktorú nedokážem hodnotiť hviezdičkovo. Za mňa veľmi neodporúčam.

ChristineDaee
21.01.2018 4 z 5

Keď som to čítala mala som asi 10-11 a veľmi sa mi páčila. Má nečakaný záver a zaujímavého maniaka. Asi najviac som si užila kradnutie šiat. :D

Vikos
20.07.2017 5 z 5

BOŽÍÍÍ

MotorkaN
11.12.2016 4 z 5

Fajn kniha, ale více mě zaujala Kočičí Holka

Peanut
03.08.2016 5 z 5

Vžila jsem se do Viktorie a prožívala s ní celý příběh. Další skvěla knížka od Thomase Breziny.

Luna5000
03.08.2016 5 z 5

Je to jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla. Příběh jsem úplně hltala. Doporučuji přečíst.

nikca0568
03.07.2016 4 z 5

Čtivá, fajn oddychovka s napínavým koncem.

mysacka
10.03.2016 4 z 5

Mě se čtení líbilo, skvělá a jednoduchá oddychovka. Nejzajímavější byla od druhé poloviny..

ayra
07.02.2016 4 z 5

Dobrá oddechovka.

mirkol
21.12.2015 2 z 5

pro mě to byla taková oddechovka :D

annamc
02.10.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila a byla napínavá.Naprosto souhlasím s kolegoiní Mišíí,konec byl takový neuplný.Jinaf fajn:)

Mišíí
18.07.2015 4 z 5

Knížka mě moc bavila a ke konci byla dost napínavá. I přesto mi přišlo, že měla useknutý konec. Myslím si, že by vůbec nevadilo, kdyby měla alespoň o dvacet stránek více. Pak by byla ještě lepší :).

Always a reader
09.07.2015 4 z 5

Od spisovatele moje druhá přečtená knížka. Musím říct, že tahle je mnohem povedenější. Pár nepatrných věcí mi ale stále úplně nesedí.. Rozhodně stojí za přečtení, toho nelituju

zuzanagelnarova
28.04.2015 5 z 5

Super bombastické k tomu není co dodat !

sabanka
28.03.2015 5 z 5

Jednoznačně velmi napínavá kniha. Jen co jsem se začetla nemohla jsem se odtrhnout.

Thomas Brezina
rakouská, 1963