Modrá je barva nočních děsů

Stacey skrývá hodně tajemství – city k Chadovi, který je pořád tak trochu kluk její nejlepší kamarádky, kouzla a čáry, jež v ní dřímají a které ji naučila probouzet její babička, a noční můry, sny, které předpovídají strašnou a děsivou budoucnost. Stacey se v sobě snaží najít dostatek odvahy, aby jimi prošla až do konce a pochopila jejich poselství. Zdá se totiž, že její spolubydlící a kamarádce hrozí velké nebezpečí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/20829/modra-je-barva-nocnich-desu-C96-20829.jpg 3.6207

Modrá je barva nočních děsů (1.)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Blue Is for Nightmares (2003)

Počet stran:200
Jazyk vydání:český
Překlad:Olga Bártová
Autor obálky:Soňa Šedivá
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-00-02263-5

Kniha Modrá je barva nočních děsů

Gabriela456

Dobře napsaná knížka.

Twinny
27.12.2018

Nebylo to špatné. Ale ani tak dobré. Pachatel nebyl žádným překvapením. Kniha prostě netáhla, ale zároveň jsem chtěla vědět, jestli ten Staceyin "radar" je opravdový.
Spíš doporučím Předtuchy od Jude Watson, hrdinka také vidí do budoucnosti a mně sedla mnohem víc.

Knihomol888
24.10.2017

Knížka se mi strašně líbila a určitě bych si ji přečetla znovu.

žaneta28
14.09.2017

miluju tu knížku... doporučuju

Veronika33
25.06.2017

Kniha je určená pre čitateľov od 12 rokov, mne skôr prišla, že DO 12 rokov. Dej bol neuveriteľné naivne napísaný. Postavy sú nesympatické a nelogicky sa prejavujú. Na túto knihu som už fakt stará :), musím začať čítať anotácie, som si myslela, že to bude taký soft horor. Bol to skôr taká paródia. Uvidím či druhý diel sa zlepší, veľmi nedúfam.

kercah
24.12.2016

Jednoduchý čtivý příběh. Uvidíme, co přinese druhý díl :)

any333
10.06.2016

Tahle kniha mě jako jedna z mála donutila se bát. Námět byl originální a alespoň jsem se seznámila s nějakými čarodějnickými rituály. Konec mě překvapil, hlavně Veronika.

carllie
30.05.2016

Nemůžu jinak, než dát 4 hvězdičky. Tahle knížka se mi moc líbila. Byla to knížka do, do které jsem se dokázala začíst a měla jsem ji za 4 dny přečtenou. Konec mě velmi překvapil, nečekala bych to. Jsem ráda, že jsem na tuto knížku náhodou narazila a určitě si přečtu další díl.

Laurie Faria Stolarz
americká, 1972