Moderní erotický slovník

od:


KoupitKoupit eknihu

Alfred Delvau vydal svůj Moderní erotický slovník v Paříži. Po několika měsících, kdy kniha k velkéme gaudiu pokrokových spisovatelů a novinářů kolovala po celé Paříži, byl Delvau postaven před soud, odsouzen k vysoké pokutě a celý dostupný náklad slovníku byl zničen. Od té doby vyšel Moderní erotický slovník ve francouzsky mluvících zemích několikrát a je právem zařazován mezi díla, jež slouží k úplnému poznání života francouzské společnosti uprostřed osvícenského století a lidské sexuality. V češtině je toto vydání první....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174763/moderni-eroticky-slovnik-aJ6-174763.jpg 4.45

Orig. název:

Dictionnairé érotique moderne (1965)

Žánr:
Literatura naučná, Erotika
Vydáno:, Československý spisovatel
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
RickyRicardo
25.09.2016

Pokud se chce člověk dobře pobavit s přáteli nebo i sám tak doporučuji. Jinak kniha nějak moc neosloví je spíš pro zábavu např. taková technika "Na osla" mě velice pobavila.

MissiPippi
30.12.2014

Kniha na styl "Najdi si svůj vtip na každý den". Pokaždé, když knihu otevřu, najdu tam nějaký termín, co pobaví nejen puberťáka nebo mě přímo srazí do kolen. O tom, že si velmi zajímavě rozšiřuji svůj slovník do postele nemluvě :) Samozřejmě knihu nedoporučuji lidem v celibátu, sucharům apod ... :)

Autor a jeho další knihy

Alfred Delvau

Alfred Delvau
francouzská, 1825 - 1867

Uživatelé mají knihu

v Přečtených4x
v Knihotéce10x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit1x